haber oku

“2023 E DOĞRU TÜRK GENÇLİĞİ”

admin ~ 13 Ocak 2013 ~ Genel, Manşetler, Resim Galerisi

DSCI0007

NAZİLLİ ÜLKÜ OCAKLARINDAN 2023 SEMİNERİ!

Nazilli Ülkü Ocakları Ortaöğretim Teşkilatı her hafta yaptığı seminer ve faaliyetlerine bu hafta Nazilli Ülkü Ocakları Eski Başkanı, Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Adayı, Eğitimci Ahmet KAYA konferanscı olarak katıldı.

“2023 e doğru Türk gençliği” adlı konferansa gençlerin büyük ilgi ve alakası vardı. Özellikle 2023 de devletimizin ve milletimizin hizmetinde olacak olan bu gençler kendilerine düşen görev, sorumluluk ve önemin farkına vardılar.

KAYA: Türk Milleti olarak hiçbir zaman töremizden ve inancımızdan taviz vermedik. Sizlerin sayesinde inşallah vermeyeceğiz. Buradaki genç arkadaşlarımı görünce vatan millet sevdalılarının önüne hiç kimsenin çıkamayacağını bir kere daha gördüm. Bir elinizde bilgisayar bir elinizde Kuran-ı Kerim ile başta 21. asrın ilk çeyreğinin sonları demek olan 2023 olmak üzere bu asır bizim asrımız olacaktır. Dünya bu asrı okurken ve anlatırken Türkçe okuyup Türkçe anlatacaktır. Sizde her şeyi Türk’e göre ve Türk gibi yaşayacaksınız. Bütün ümidim başta Nazilli Ülkü Ocaklarında bulunan siz dava arkadaşlarım olmak üzere memleketimin her köşesindeki ülküdaşlarımın davaları olan “Türk-İslam Davasından” ödün vermeden yaşayacak olmalarıdır.

Konuşmasının sonunda soru cevap bölümü ile genç ülkücülerin sorularını cevaplandırıp bu doyumsuz sohbeti ölümsüzleştirdiler.

Osmanlıhaber.com


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: