haber oku

ADINI SEN KOY

admin ~ 12 Mart 2016 ~ Genel, Manşetler

DSC_3818

Nazilli Belediyesi Tiyatro topluluğunun hazırladığı tek perdelik ‘Adını Sen Koy’ adlı oyun Mehmet Yüzügüler Kültür Merkezi Tiyatro salonunda sahnelendi. Ana temanın kadın olduğu ve müzikli şiir drama şeklinde hazırlanan oyununda ‘kadınlara şiddete hayır’ vurgusu yapılırken, Nazilli Belediyesi Tiyatro topluluğu büyük gurubunun sahneledikleri oyun eğitmen Mukaddes Yüksel tarafından hazırlandı.

Nazilli Belediyesi Tiyatro Topluluğu’nun 8 Mart Dünya Kadınlar günü için hazırladıkları tiyatro oyunun Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Latif Akgün, MHP İlçe Başkanı Engin Kürşat Özcan,  Kent Konseyi Kadın Komisyonu Üyeleri, Meclis Üyeleri ve çok sayıda izleyici katıldı.  Yoğun programı yüzünden oyunun sonuna kadar kalamayan Başkan Alıcık’ın yerine oyun sonunda Nazilli Belediyesi Sosyal İşer Müdür Fatih Demir tarafından oyunculara çiçek takdim edilirken Oyunun yazarı ve Yönetmeni Mukaddes Yüksel’e çiçeğini Meclis Üyesi Gonca Yelkovan verdi.

Kopyası DSC_3854

 

Meclis Üyesi Yelkovan oyunu çok beğendiğini söyleyerek, “her seferinde beklentileri daha da yükselten bir performans görüyoruz. İlçemizdeki en büyük eksiklerden birini sizler kendi çabalarınızla gidermeye çalışıyor tiyatro izleme keyfini yaşatıyorsunuz. Bu yüzden öncelikle bu imkânı sağlayan Nazilli Belediyesi ve Belediye Başkanımız Haluk Alıcık’a, üzerine büyük bir sorumluluk taşıyan Mukaddes Yüksel’e ve tüm oyunculara teşekkür ediyor emeğinize gönlünüze sağlık diyorum” dedi.

osmanlıhaber.com


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorumlar kapalı.