haber oku

ALICIK Alzheimer Merkezini Ziyaret Etti

admin ~ 05 Haziran 2012 ~ Genel, Manşetler, Resim Galerisi

dsc_0063 (8)

Başkan ALICIK Umre dönüşü Alzheimer merkezini ziyaret etti. Alzheimer hastaları ve hasta yakınlarına kendi elleri ile zemzem suyu ve hurma ikram etti. 

Her fırsatta Alzheimer merkezini ziyarette bulanan Nazilli Belediye Başkanı Haluk ALICIK Umre dönüşü merkeze gelerek Alzheimer hasta ve yakınlarına hurma ve zemzem suyu ikramında bulundu. Alzheimer hastalarıyla tek tek ilgilenen ALICIK’a Alzheimer merkezinde hastalarına iştirak eden hasta yakınları minnet duygularını ifade ederek “Allah senden razı olsun. Attığın her adıma Allah sevap yazsın. Allah Umreni kabul etsin. ” dediler.

Merkezde çalışan personelle de sohbet eden Haluk ALICIK Alzheimer Merkezinin işleyişi ile ilgili bilgiler aldı. Bu merkezin kendisi için çok önemli olduğunu her fırsatta hatırlatan ALICIK burada yaşanan ya da yaşanacak her türlü sorun ve problemlerin kendine ve belediye iletilmesi konusunda çok hassas davranılmasını istedi. Alzheimer merkezine olan ilgi ve alakanın verilen hizmetle daha çok taleplerin arttığını belirten ALICIK en kısa süreçte 2’inci Alzheimer merkezinin çalışmalarının başlatılacağını ifade etti.

osmanlıhaber.com
Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: