haber oku

ALICIK DEMİRCİLER VE HAYDARLI KÖYLERİNİ ZİYARET ETTİ!

admin ~ 19 Şubat 2014 ~ Genel, Manşetler

 

DSC_0149

Alıcık Demirciler ve Haydarlı köylerini ziyaret etti

Köy gezileri kapsamında Demirciler ve Haydarlı köylerini ziyareti eden Nazilli Belediye Başkanı, Haluk Alıcık yeni dönem için destek isterken projeleri hakkında da köy halkını bilgilendirdi.

Köy gezileri kapsamında Haydarlı ve Demirciler köylerini ziyaret eden Alıcık köy kahvesinde köy halkıyla sohbet edip sorunlarını dinledi. 58 aylık Belediye Başkanlığı döneminde Nazilli Belediyesi olarak merkezde ve köylerde yapılan hizmetleri anlatan Haluk Alıcık, yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır diyerek vatandaştan destek istedi. Haydarlı ve Demirciler köylerinde yoğun ilgi ile karşılanan Haluk Alıcık, “Biz göreve geldiğimiz günden bu yana hep vatandaşın yanında olduk. Seçimden seçime vatandaşın yanına gelen siyasi profili ortadan kaldırdık. Nazilli merkez olmak üzere 61 köyümüze yatırım yaptık. Biz vatandaş ayırımı yapmadan herkes ile kucaklaştık. Derdinizle dertlendik. Nazilli’nin köylerine şu an saymakla bitiremeyeceğim birçok hizmet gerçekleştirdik.2013 yılı Ocak ayında kanunlaşan Büyükşehir yasası ile birlikte köylerimize hizmet götürmeye başladık. Kanun çıkmadan önce de biz Nazilli Belediyesi olarak köylerimize kısıtlı ölçülerde bile olsa zaten yardım ve desteklerde bulunuyorduk. Aydın’da Umurludan Sarayköy’e kadar hizmet götüren bir belediye olduk. Farkımız ortada” şeklinde konuştu.

Nazilli Belediyesi’nde her kesimden vatandaşın çalıştığını, insanlara iş imkânı vermek için herhangi bir parti mensubu olma şartının getirilmemesi gerektiğini de belirten Alıcık,’’ Bizim amacımız herkesimden insan ile birlikte huzurlu bir Nazilli yaratmaktır. İş ve aş derdinde olan insanlara şart konmaz. Konmamalıdır da. Biz Nazilli’de 150 trilyonluk hizmet yaptık. Aş ve iş derdine çözüm bulmak tek derdimiz. Nazilli’yi organize sanayi şehri, üniversite şehri ve en önemlisi doğal kaynak zengini olan bu bölgede jeotermal şehri olarak büyütmek geliştirmek ilkemiz ve hedefimiz. Bu güne kadar hizmet üreten çalışan bir belediye olduk. Bundan sonrası için de hazırladığımız yeni projelerimizle Nazilli’yi zenginleşen refahı daha da artan bir kent haline getirmek için çalışacağız” dedi.


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: