haber oku

ALICIK PROVASINI İZLEDİ!

admin ~ 03 Aralık 2013 ~ Genel, Manşetler, Resim Galerisi

DSC_8917

 

Alıcık ‘Oyun Oynayalım mı’ nın provalarını izledi

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıck, bu yıl yeni sezona başlayan Nazilli Belediyesi Tiyatro Topluluğunu ziyaret ederek, ‘Oyun Oynayalım mı’  adlı oyunun provalarını izledi.

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, önümüzdeki hafta sahneleyecekleri ‘Oyun Oynayalım mı’ adlı oyun ile yeni sezona perdelerini açma hazırlıklarını sürdüren Nazilli Belediyesi Tiyatro Topluluğunu ziyaret etti. Topluluğun provaları sırasında sürpriz bir ziyarette bulunan Alıcık 14 Aralık Cumartesi günü yeni sezonun ilk oyununu sahneleyecek olan oyuncularla da sohbet etti.

Nazilli Belediyesi Tiyatro Topluluğu’nun eğitmeni Mukaddes Yüksel’den topluluğun çalışmaları ve ‘Oyun Oynayalım mı’ oyunu hakkında bilgi alan Başkan Alıcık, tiyatro sanatının kültürel yaşamın vazgeçilmez bir öğesi olduğunu ifade etti. Başkan Alıcık, Nazilli’de tiyatronun daha çok kişiye ulaşması adına yapılan çalışmaları desteklediklerini anlatarak, ‘Oyun Oynayalım mı’ adlı yeni oyunuyla tiyatro severlerle buluşacak olan Nazilli Belediyesi Tiyatro Topluluğu’na yeni sezonda başarılar diledi.

Nazilli Belediyesi Tiyatro Topluluğu eğitmeni Mukaddes Yüksel’de Başkan Alıcık’ın süpriz ziyaretinden dolayı mutluluk duyduklarını ifade ederek, yeni sezonda tiyatro severler için güzel oyunlar hazırlayacaklarını bu çalışmaların arasında yetişkin gurubunun da oyunlarının olacağına değindi.  Yüksel, sahne alacakları oyun konusunda da Başkan Alıcık’a açıklamalrda bulunurken, oyunda rol alan oyuncuları da tek tek tanıttı.

14 Mart Cumartesi günü Mehmet Yüzügüler Kültür Merkezi Tiyatro salonunda perde açacak tiyatro oyunun adı ‘Oyun Oynayalım mı’. Yönetmenliğini Mukaddes Yüksel’in yaptığı tiyatro oyununun, oyuncuları ise Deniz Çiftçi, Semra Öge, Hazal Doğan, Beyza Subakan, Gamze Gülsoykan, Cihan Tarhan, Melih Özden, Ali Yavuz, Kübra Köner, Abdullah Köner, Ülkay İlhan, Sanem Köner, Sinem Arabacı, Serel Moralı, Selin Yüksel, Pelinsu Yumurtaş, Füsun Çıkrıkçı Dudurga, Burcu Sandıkcıoğlu, Tuğçe Özcan, Sevim Güven, Ayböke Çetin, Süleyman Gönül, Mustafa Aslan, Utkucan İlhan, Merve Türker ve Aziz Can Tepe.


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: