haber oku

ALICIK ŞİRKET ÇALIŞANLARI İLE İFTARDA BULUŞTU!

admin ~ 31 Temmuz 2013 ~ Genel, Manşetler

sirketelemanlariiftarsumer (9) (1)

Alıcık Şirket Çalışanları İle İftarda Buluştu

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık belediye bünyesinde şirkete bağlı olarak çalışan personel ve aileleri ile iftar yemeğinde buluştu.

Sümer Rekreasyon Merkezi Şehit Akın Kurtoğlu Havuzlu Düğün Salonunda düzenlenen iftar yemeğine Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Belediye Başkan Yardımcıları Mesut Erdemir, İbrahim Özkan, Haluk Öztürk, Daire Müdürleri, belediye bünyesinde şirkete bağlı olarak çalışan personel ve aileleri katıldı. 800 kişilik iftar yemeğinde Satın Alma Servisi Müdürü Mehmet Çelik’in okuduğu iftar duasının ardından Başkan Alıcık iftar yemeğinde bir arada olmaktan onur ve mutluluk duyduğunu ifade ederek katılan her kese teşekkür etti.

Başkan Alıcık Ramazan ayının birlik, beraberlik ve bereket ayı olduğunu, tüm İslam aleminin bu ayda dayanışma ve yardımlaşma içerisinde olduğunu belirtti. Ramazan ayının son günlerini yaşamanın burukluğunu ancak yaklaşan bayramın da sevincini bir arada yaşandığına dikkat çeken Alıcık “Öncelikle hepinizin mübarek Ramazan ayınıza kutluyorum ve bu ayın hepimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum. Biz Nazilli Belediyesi olarak kocaman bir aileyiz. Bu büyük ailede üzerinize düşen sorumluluklarınızı yerine getiriyorsunuz. Zor şartlarda da olsa sorumluluğunuzun bilincinde olarak özverili çalışmalarınızdan dolayı hepinize çok teşekkür ediyorum. Allahın izni ile bundan sonra da Nazilli’miz için hep birlikte çalışmaya, üretmeye devam edeceğiz. Sizlerle birlikte bu gün burada olmaktan çok mutlu oldum. Hepinizin bayramını şimdiden kutluyor bir dahaki ramazan iftarlarında yeniden beraber olmayı diliyorum” dedi.


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: