haber oku

ALICIK’LA 4.YIL KUTLAMASI!

admin ~ 01 Nisan 2013 ~ Genel, Manşetler, Resim Galerisi

mhpkutlamaziyareti (3)

Başarıyla geçen  4.Yılı Kutladılar

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ın göreve gelişinin 4. yılını sürpriz bir ziyaretle kutlayan Nazilli MHP İlçe Teşkilatı Alıcık’a çiçek takdim etti.

MHP İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu üyeleri Nazilli MHP İlçe başkanı Av. Kürşat Engin Özcan başkanlığında bir araya gelerek Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ın göreve gelişinin 4. yılında makamında ziyaret ederek çiçek takdim ettiler. Kadın Kolları Başkanı Seval Koşar ve yönetim kurulu üyelerinin de eşlik ettiği sürpriz ziyarette Başkan Haluk Alıcık’ın 29 Mart 2009 seçimleri ile göreve gelişinin 4. yılını kutladılar.

Belediye Başkanı seçildiği günden bu yana mesai kavramı olmadan çalışan Başkan Alıcık’ı mesai saati bitimini oldukça geçmiş bir saat olan 21.30 sularında makamında çalışıyor olarak yakalayabilen Kadın Kolları ve İlçe teşkilatı yönetim kurulu üyeleri yaptıkları sürpriz ziyaret ile Alıcık’ı duygulandırdılar. Nazilli MHP teşkilatı yönetim kurulu Üyeleri’nin sürpriz ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren belediye Başkanı Alıcık  ”Bu jestiniz ile beni çok duygulandırdınız. Hepinize bu ince davranışınızdan dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

MHP İlçe Başkanı Av. Kürşat Engin Özcan 29 Mart 2009 seçimlerinde Nazilli Halkının büyük bir oy çokluğu ile Haluk Alıcık’ı Belediye Başkanı olarak seçtikleri günden bu yana yapılan hizmetlerin küçümsenemez olduğunu ifade etti. 4’üncü hizmet yılına girdikleri şu günlerde Alıcık’ın ilçeye sayısız dev projeler kazandırdığını söyleyen Özcan ”Başarılı hizmetlerle dolu 4 yılı geride bıraktınız. Nazilli için yaptığınız hizmetlerle gurur duyuyoruz. Siz Nazilli’nin çehresini değiştirerek modern bir kent haline getirdiniz, daire müdürleriniz ve personelinizle birlikte uyum içerisinde çalışmanız ise memnunluk verici, Allah bize daha nice başarılı hizmetlerinizi görmeyi nasip etsin” şeklinde konuştu.

29 Mart seçimlerinde göreve geldikten sonra parti rozetini bir kenara çıkartarak Tüm Nazilli’nin Belediye Başkanı olduğunu hatırlatan Haluk Alıcık İnsan odaklı hizmet ederek Sosyal Belediyecilik kavramını ön plana çıkardıklarını belirterek, “ 29 Mart 2009 seçimlerinde bize teveccüh göstererek oy veren ya da vermeyen Nazillili vatandaşlarımıza en iyi hizmeti verebilmek adına ekibimle birlikte gece gündüz çalışıyoruz. Allah Bize bu makamı nasip etti ve 4 yıldır bize verilen bu görevi layıkıyla yerine getirebilmek için çabalıyoruz. Ancak unutulmamalıdır ki bu makamlar kalıcı değildir. Bu gün bu makamdaysak görevimizi sonuna kadar layığı ile yerine getirmek bizim boynumuzun borcudur. Nazilli’mize hizmet etmek, vatandaşlarımızın aş ve iş derdine çare olabiliyorsak ne mutlu bizlere, biz göreve gelmeden önce de söyledik, şimdi de söylüyoruz Nazilli sevdalısıyız, Nazilli’yi karşılıksız sevdik. Nazilli’nin gelişmesi ve Nazilli isminin tanıtılması bizim için hep ön planda oldu. Bunun içinde elimizden gelen her türlü gayreti gösterdik göstermeye de devam ediyoruz, bundan sonra da devam edeceğiz” dedi.

Belediyeciliğin kolay bir iş olmadığını ancak önemli olanın zoru başarmak olduğunu ifade eden Haluk Alıcık; “ Biz yol haritamızı iyi biliyor, ona göre hareket ediyoruz. Yaptığımız yüzlerce akılcı proje ile vatandaşlımıza hizmet götürüyoruz. Nazilli’de olmaz denilenleri, bu güne dek uygulamaya konulmasından korkulan çalışmaları ve projeleri ekip arkadaşlarımla gerekirse taşın altına kendi elimizi koyarak yaptık. Gece gündüz ayırımı yapmadan çalışıyoruz. Kendimizi Nazilli’nin hizmetkârı olarak görüyoruz. Bu güne kadar yaptığımız Nazlı Su Fabrikası, Alzheimer Merkezi, Huzur Evi Nazkent Toplu Konutları, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Eğitime yapılan 6 milyon Tl’lik yatırımlar ve modern yollar bunlardan birkaç tanesi olarak  Ege’ye örnek olacak nitelikteki hizmetlerimizdir. Durmayacağız. Yorgunluk nedir bilmeyeceğiz. Nazilli için daha büyük hizmet projelerimiz bizi bekliyor. Nazillimiz okumak, yazmak ve yaşamak için ideal bir şehirdir. Kültür şehri, çağdaş şehir olma yolunda kararlı çalışmalarımız devam edecektir. Bu güne kadar yaptıklarımız gelecekte yapacaklarımızın  teminatıdır. Şimdi Aşağı Nazilli’de startını verdiğimiz kentsel dönüşüm, 22 Belediye ile oluşturduğumuz Katı Atık Bertaraf Tesisi, Nazkent 3. ve 4. etap konutları gibi bir çok projeye başladık. Allah’ın izniyle bu projelerimizi de tamamlayacağız. Daha yapılacak çok işimiz var” şeklinde konuştu.

Ziyaret sonunda önümüzdeki yerel seçimlerde Başkan Haluk Alıcık’ın yine Nazilli’nin Belediye Başkanı olmasını dileyen MHP ilçe Teşkilatı yönetimi ve kadın kolları Alıcık’ı bir kez daha kutlayarak başarılarının daim olmasını diledi.


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: