haber oku

ASFALT YENİLEME!

admin ~ 10 Ağustos 2012 ~ Genel, Manşetler

tokihastaneonu (8)

tokihastaneonu (1)

200 Metre Yolda 2500 m2’lik Asfalt Yenilendi

75 .’nci Yıl Bulvarı ile Atatürk Bulvarı güzergahında 200 metre boyda 2500 m2 asfalt yenileme ve kavşakta refüj düzenleme çalışmaları yapıldı.

TOKİ tarafından yapımı devam eden Nazilli Bölge Devlet Hastane inşaatı alanı ve drenajından atılan yağmur suyu deşarjı için yapılan yağmur suyu tesis çalışmalarında  75 .’nci Yıl Bulvarı ile Yeşil mahalle Atatürk Bulvarı arasında 200 metrelik yolun asfaltı kazınmıştı. TOKİ’nin Yağmur suyu tesis çalışmalarını bitirmesinin hemen ardından Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri devreye girerek yolun bozulan kısımlarının asfaltını yaptı.

Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü TOKİ tarafından yapımı devam eden Nazilli Bölge Devlet Hastane inşaatı alanı ve drenajından atılan yağmur suyu deşarjı için yapılan yağmur suyu tesis çalışmaları sırasında bozulan 75 ’nci Yıl Bulvarı ile Yeşil Mahalle Atatürk Bulvarı güzergahında 200 metre boyda 2500 m2 asfalt yenileme ve kavşakta refüj düzenleme çalışmaları Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ında talimatıyla 1 günlük süreç içerisinde tamamladı. TOKİ’nin çalışmaları sürecinde bozulan yol Nazilli Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekiplerince her gün düzenli olarak sulandı. Trafik akışı yoğun olan bu güzergahta vatandaşın daha fazla sıkıntı çekmemesi için Fen İşleri Müdürü İbrahim Topçu’nun gözetiminde ve Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ın talimatıyla 1 günlük süreçte tamamlandı. Çalışmalar sırasında çevre halkı Başkan Alıcık’a  yola hemen müdahale edilmesinden dolayı teşekkür etti.

 


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: