haber oku

ASFALTLAMAYA DEVAM!

admin ~ 04 Ağustos 2012 ~ Genel, Manşetler, Resim Galerisi

ASFALT 2

1024 sokak asfaltlanıyor

Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Yeni Sanayi Mahallesi, 1024 sokakta asfaltlama çalışmaları yapılıyor.

Yeni Sanayi Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Yeni Sanayi Mahallesi 1024 sokak, Uğur dondurma fabrikası doğusunda kalan 1000 metrelik yola asfaltlama çalışmaları yapılıyor. Bu güne kadar ilk defa bu yol üzerinde bir çalışma yapılıyor olması mahalle sakinlerini çok sevindirdi. Haluk Alıcık, Başkan Yardımcısı Mesut Erdemir, Fen İşleri Müdürü H.İbrahim Topçu, İnşaat Teknikeri İsmail Gedik ve İtfaiye Müdürü Şeref Özben  ile birlikte Yeni Sanayi Mahallesi, 1024 sokakta asfaltlama çalışmalarını yerinde inceleyerek iş hakkında bilgiler aldı. Yeni Sanayi Muhtarı Kudret Akbay Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’a eşlik etti.

Nazilli Belediyesi Fen İşleri ekiplerinin 1000 metrelik yolun asfalt çalışmaları sırasında incelemelerde bulunan  Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık ve Yeni Sanayi Muhtarı Kudret Akbay ile birlikte dökülen asfaltın çalışmalarında yardımcı oldular. Yeni Sanayi Mahallesi, 1024 sokakta asfaltlama çalışmaları mahalle sakinleri tarafından sevinçle karşılandı.

Yıllardır çamur ve tozla mücadele ettiklerini bu güne kadar hiç kimsenin  bu sokakla ilgili hiçbir şey yapılmadığını belirtiler. Yapılan asfaltlama çalışmasından dolayı Başkan Alıcık’a teşekkür ettiler.


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: