haber oku

ATAM İZİNDEYİZ!

admin ~ 10 Kasım 2012 ~ Genel, Manşetler, Resim Galerisi

DSCI0014

M.H. P.’NİN ATATÜRK SEVGİSİ!

Milliyetçi Hareket Partisi Nazilli Teşkilatı Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ÜN aramızdan ayrılışının 74.yılı olan 10 Kasım 2012 Cumartesi günü Nazilli Belediye Meydanında Ata’mız, bugün verdiğimiz şehidler ve tüm şehidler için lokma hayrı yaptı.

Konuyla ilgili bilgisine başvurduğumuz Nazilli İlçe Teşkilatı Başkanı Av. Kürşad Engin ÖZCAN:

“-Millet olarak zor ve çetin günlerden geçiyoruz. Birliğimizi, dirliğimizi, soğukkanlılığımızı ve vatanı ve milleti koruma inancımızı hiçbir zaman bırakmayacağız. Bu zor günümüzde Ata’mızın bize bıraktığı emaneti canımız pahasına koruyacağımızı dost düşman herkes bilmeli. Şehidlerimizin bizim için yaptıklarını biliyoruz. Onlara bu hayır ile bir nebze bir şey yapabildikse ne mutlu bize. Başta Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere tüm şehidlere Allah’tan rahmet diliyorum. Biz bize düşen görevleri biliyoruz. Bunları yerine getireceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Vatan ve millet sahipsiz değildir. Türk Milletinin Başı sağ olsun.”

Milletimizi bu acılı gününde vatan millet ve emanet edilen kutsal değerler için bir araya getiren herkesi teşekkür ediyor, Ülkülerinde başarılar diliyoruz.

Osmanlıhaber.com


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: