haber oku

AYDIN İYİ VE DOĞRU YÖNETİLMİYOR!

admin ~ 20 Ocak 2014 ~ Genel, Manşetler

 

aydın

Ali Uzunırmak: Aydın iyi ve doğru yönetilmiyor

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ali Uzunırmak, seçim çalışmalarını tüm hızıyla devam ediyor. Aydın’ın Koçarlı ilçesini ziyaret eden Uzunırmak, “Aydın doğru yönetilmiyor. Rantlaşan kent değil, paylaşılan kent yaratacağız” dedi.

Uzunırmak, “Aydın, altyapısı ve üstyapısıyla, modern, refahı giderek artan, sosyal barışın sağlandığı, güvenilir bir kent olacak. Bu üç konuda çok iddialıyız. Vizyonumuzla, bilgi birikimimiz ve tecrübelerimizle estetik bir oluşturacağız” dedi.

AYDIN

MHP Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ali Uzunırmak, MHP il yöneticileri, kadın kollarıyla birlikte Koçarlı pazarını, esnafı, taksicileri, ürettiklerini satan köylü kadınları, kahvelerde oturanları ziyaret etti. Uzunırmak ve beraberindekileri, MHP Koçarlı Belediye Başkan Adayı Tuncer Sarı, Koçarlı İlçe Başkanı Veysel Özdemir, Kadın Kolları Koçarlı Başkanı Mağdude Evin ve çok sayıda partili karşıladı. Uzunırmak, Koçarlı’yı dolaşırken, her adımda vatandaşların ilgi odağı oldu. Uzunırmak, “Özümüz paylaşım ve adalet, eylemimiz iş ve hizmet olacak” dedi.

RANTLAŞAN KENT DEĞİL, PAYLAŞILAN KENT

Pazaryeri ve esnaf ziyaretiyle birlikte, Koçarlı Belediye Başkanı Cengiz Şen’i makamında ziyaret eden Uzunırmak, “Gömleğin ilk düğmesini yanlış iliklerseniz, diğer düğmeler de yanlış gider. Büyükşehir olmamız münasebetiyle, ilk kez teşkilatlanacak olan Aydın Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nı, hemşerilerimizle birlikte, sağlam temeller üzerine inşa edeceğiz. Burada, bize çok büyük görevler düşüyor.

Aydın doğru yönetilmiyor. Bazı şeyler doğru ve yerinde yapılmadı. Büyükşehir yasası ile, vizyonundan misyonuna, felsefi derinliklerine varıncaya kadar,  doğru yönetmeye talip olacağız. Rantlaşan kent değil, paylaşılan kent meydana getireceğiz.

SİYASET ŞOVA DÖNÜŞTÜRÜLDÜ!

Siyaset bir şov sanatına dönüştürüldü. Görsellik kullanarak, toplum bir yandan bir yana sürükleniyor. Bu il bizim, bu ilçeler bizim. Hepimiz, bu memlekete hizmet etmek arzusundayız. Başkanlığımızda, gücün ahlakı değil, ahlakın gücü egemen olacak”  dedi.

“ADIM ALİ, TÜRKÜM, DOĞRUYUM, ÇALIŞKANIM!”

Ali Uzunırmak, Koçarlı pazarını dolaşırken her adımda, ayrı kişilerin ilgi odağı oldu. Pazarda herkes, Uzunırmak’a selam vermek ve elini sıkmak için yarıştı. Gördüğü her insanın elini sıkan Uzunırmak ve Koçarlı Belediye Başkan Adayı Tuncer Sarı, vatandaşın sorunlarını dinledi. Ziyaret ettiği kahvede oturanlara hitap eden Uzunırmak, “Benim adım Ali, Türküm, doğruyum, çalışkanım” dedi.

20 BİN KİŞİYE İŞ İMKANI SAĞLAYACAĞIM

Büyükşehir Belediyesi’ni almamız durumunda ilk seferde 8 bin kişi, diğer yerel seçimlere kadar da 20 bin kişiye yeni iş imkanları sağlayacağız. Projelerimiz, hedefimiz belli. Hedefimiz maddi ve manevi anlamda yaşayan, yaşatılan ve zenginleşen bir Aydın meydana getirmektir.

ÖZÜMÜZ AHLAK, SÖZÜMÜZ ADALET OLACAK

Aydın, altyapısı ve üstyapısıyla estetik, modern, refahı giderek artan, ruhu olan, sosyal barışın sağlandığı, güvenilir bir kent olacak. Bu üç konuda çok iddialıyız. Vizyonumuzla, bilgi birikimimiz ve tecrübelerimizle estetik bir kent yaratacağız. Belediyenin imanı adalet olmalıdır.

Bir zamanlar gelişmişlik sıralamasında 7. sırada olan kentimizi hak ettiği noktalara taşımak bizim işimiz.

İzmir ve Denizli arasına sıkışmış Aydın, kabuğunu mutlaka kırmalı. Bu kentin imkanları ve potansiyeli doğru kullanılmalıdır. Özümüz ahlak, sözümüz adalet olacaktır” diye konuştu.


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: