haber oku

AYDIN YENİPAZAR’DA OSMAN ÖZTUNÇ RÜZGARI!

admin ~ 03 Kasım 2013 ~ Genel, Manşetler, Resim Galerisi

yenipazar3

YENİPAZAR’DA TARİHİ GECE!

Yenipazar Ülkü Ocakları tarafından tertip edilen Osman Öztunç’un Assolist olarak katıldığı gece Yenipazar için tarihi bir gece oldu.

Yenipazar Ülkü Ocakları, birlik, beraberlik ve şahlanış gecesinde bütün vatandaşlarla kucaklaştı. Nazilli Belediyesi Mehter Takımının hem konser, hem de yürüyüş olarak desteklediği gece Yenipazar Belediye Başkan Adayı Sayın Ebubekir KARAKAŞ ve Aydın Büyük Şehir belediye Başkan Adayı Sayın Ali UZUNIRMAK için de kendini anlatma ve tanıtma gecesi oldu.

Muhteşem bir ortamda geçen konserin içinde yer alan Avrupa’nın ve Ege’nin en ünlü ozanlarından Ozan Nihat hem sazıyla hem de sözüyle dinleyenlere hayat dersi verdi. Bu konserin ev sahipliğini yapan Yenipazar Ülkü Ocakları Başkanı Sayın Zekeriyya ACAR’A Yenipazar halkı ve ülkücüleri ne kadar teşekkür etseler azdır.

Konsere katılan belediye başkan adayları: KARAKAŞ ve UZUNIRMAK hem teşekkür hem de sevinç konuşması yaptılar.

Konserde ayrıca, Yenipazar Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Sayın Saim ULUTAŞ, Aydın Ülkü Ocakları Başkanı Sayın Ali ÖZER, Aydın Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Sayın Fevzi KÖSE,merkez Efeler Belediye Başkan adayı Sayın Recep TANER ve çevre ilçeler parti ve Ocak başkanları vardı.

Hareketli, neşeli, duygulu, coşkulu ve tarihi bir konserden geriye Milliyetçi Hareket Partisinin 30 Martta Aydın‘a vuracağı milliyetçilik mührü konuşuluyordu.

Emeği geçen herkesten Allah razı olsun.

osmanlıhaber.com


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: