haber oku

AYDIN’IN GURURU NAZİLLİ CUMHURİYET İLKOKULU

admin ~ 18 Aralık 2019 ~ Genel, Manşetler, Yazarlar

Nazilli Cumhuriyet İlkokulu, Türkiye Zekâ Vakfı tarafından düzenlenen turnuvada ilimizi Türkiye finallerinde temsil edecek.

Nazilli Cumhuriyet İlkokulu öğrencileri Miraysu SOYDAŞ, Aybars AKDOĞAN, Ali Çağan ÖZSOY ve Banu GÜLLÜ 21 Aralık 2019 tarihinde, Ankara TED Kolejinde düzenlenecek olan Türkiye Finallerinde Aydın ilini temsil edecekler.

Okullar arası zekâ oyunları Şampiyonasında, ilkokul kategorisinde Aydın ilinde yapılan yarışmada başarılı olan Cumhuriyet İlkokulu öğrencileri, İzmir’de 229 okulun katıldığı bölge finallerinde Ege Bölgesi 7. Olarak ilimizi Türkiye finallerinde temsil etmeye hak kazandılar.

Öğrencileri okul dışı faaliyetler kapsamında çalıştıran Cumhuriyet İlkokulu öğretmenleri Ayşen BİÇER, Filiz UZUN, Mehtap MASALCI ve Fatma BÜZGÜLÜ öğrencilerin Ankara’da yapılacak olan Türkiye finallerinde de okullarını ve ilimizi en iyi şekilde temsil edeceklerinden eminler.

Nazilli Cumhuriyet İlkokulu öğrenci, öğretmen, idare ve velileri öğrencilerinin bu başarısından dolayı haklı gurur yaşamaktadırlar. Türkiye finallerinde de başarılı olmalarını temenni etmektedirler.

osmanlıhaber.com ailesi olarak öğrencilerimizi tebrik eder, gelecek müsabaka ve hayatlarında başarılar dileriz. Başarıların takipçisi olacağız. Bu milletin çocukları neleri başarabileceklerini tüm dünyaya göstereceklerdir.

osmanlıhaber.com


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorumlar kapalı.