haber oku

BAHAR KONSERİ NAZİLLİLERİ BÜYÜLEDİ!

admin ~ 30 Nisan 2013 ~ Genel, Manşetler, Resim Galerisi

baharkonseri (11)

Bahar Konseri Nazillileri Büyüledi
Nazilli Belediyesi  Türk Sanat Müziği Korosu’nun  ‘Bahar Konseri’ adına yaraşır güzellik ve tadında yaşandı.

Sanat Müziği sever Nazillilerin unutulmaz bir gece yaşadığı Nazilli Belediyesi  Türk Sanat Müziği Korosu’nun  ‘Bahar Konseri’ adına yaraşır güzellik ve tadında oldu.

Bu yıl 29.uncu yaşına giren Nazilli Belediyesi Türk Sanat Müziği Topluluğu’nun ‘Bahar Konseri’ izleyenleri büyüledi. Nazilli Belediyesi Mehmet Yüzügüler Kültür Merkezi Tiyatro Salonu’nda gerçekleştirilen konserine Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Akkaya ve MHP Nazilli İlçe Başkanı Kürşat Engin Özcan, Nazilli Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosunun Kururcusu ve Şefi Lütfi Selek , meclis üyeleri, daire müdürleri ve davetliler katıldı.
46 kişiden oluşan koro ekibi Koronun Şefliğini Murat Sezar, programın sunuculuğunu Yücel Bildiren yaptı. İki bölümden oluşan konser programında Türk Sanat Müziği Korosu 1. bölümde 14, 2. bölümde 14 olmak üzere Türk Sanat Müziği’nin 28 sevilen eserini seslendirdi.

Rahatsızlığı nedeni ile Bahar Konserinin Şefliğini yapamayan Lütfi Selek ve konserin Şefliğini yapan Murat Sezar’ konser sonunda Nazilli Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Akkaya tarafında çiçek takdim edilirken Sunucu Yücel Bildiren’in çiçeğini de Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Fatih Demir takdim etti. Ayrıca koro ekibine de  tek tek çiçeklerini Başkan Yardımcısı Mustafa Akkaya verdi . Konser Programının bitiminde koro üyelerine Nikah Salonu’nda çorba ikram edildi.

 


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: