haber oku

BAŞARILARINI BELEDİYE BAŞKANIYLA PAYLAŞTILAR

admin ~ 08 Haziran 2012 ~ Genel, Manşetler, Resim Galerisi

atletizm (2)

Küçük Erkek Atletizm Takımı, Nazilli Belediye Başkanı Haluk ALICIK’ı makamında ziyaret etti.

29-30 Mayıs tarihlerinde Eskişehir’de yapılan ‘Okullar arası Puanlı Atletizm Türkiye Birinciliği Yarışması’nda’ Türkiye 3.sü olan Nazilli Özel Aydınlık İlköğretim Okulu, Küçük Erkek Atletizm Takımı, Nazilli Belediye Başkanı Haluk ALICIK’ı makamında ziyaret etti. Türkiye 3.sü olan gençleri kutlayan Nazilli Belediye Başkanı Haluk ALICIK’ı makamında ziyaret eden öğrencileri tebrik etti.

Küçük Erkek Atletizm takımı öğrencileri ile birlikte Özel Aydınlık İlköğretim Okulu Müdürü Nesim KOTAN ve Beden Eğitimi Öğretmeni Ramazan KUBUS’un katıldığı ziyarette genç sporcuların başarılarından dolayı memnun olduğunu ifade eden ALICIK; “Çocuklarımızın başarılarını yakından izliyorum. Sporda gösterdiğiniz bu başarı Nazilli’ye gurur vermiştir Spor hayata hazırlanmada bir araçtır. Öğrencilerin hem sporda hem derslerinde başarılı olmaları bizleri mutlu ediyor. Bu başarı yakalanırken herkesin görevini layıkıyla yaptığı alınan başarılar ile ortadır. Gençlerimiz eğitimlerini kesmeden, hedeflerinden sapmadan sporda başarıya yürüyor. Bu başarıyı takdir ediyor ve destekliyorum. Nazilli’mize Türkiye 3.lük kupasını getirdiklerinden dolayı kendilerini tebrik ediyorum” dedi.

Türkiye 3.sü olan Nazilli Özel Aydınlık İlköğretim Okulu, Küçük Erkek Atletizm Takımı başkan ALICIK’ı ziyaretleri sırasında, Alıcık’ı makamında ziyaret için gelen Nazilli’nin yetiştirdiği milli futbolcularımızdan Serkan Balcı ve Aydın Toscalı ile birlikte öğrenciler resim çekilme fırsatını da yakaladılar.


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: