haber oku

BAŞARILI İŞÇİLER ÖDÜLLENDİRİLDİ!

admin ~ 10 Haziran 2013 ~ Genel, Manşetler

temizlikiscilerineodul (4) (1)

Başarılı Temizlik İşçilerine ödül

Nazilli Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğünde çalışan 2 şirket personeline disiplinli ve başarılı çalışmalarından dolayı plaketle ödüllendirildi.

Nazilli Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesinde “Hizmet Alımı” yoluyla görevlendirilen toplam 217 personel arasında en başarılı 2 temizlik işçisine yapmış oldukları üstün ve başarılı hizmetlerinden dolayı teşekkür plaketi ile ödüllendirildi.

Ödül töreni Temizlik İşleri Müdürlüğü’nün Atölyesinde  gerçekleştirildi. Törene Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Belediye Başkan Yardımcıları Mesut Erdemir ve İbrahim Özkan, Temizlik İşleri Müdürü Ahmet Özer ve Temizlik İşleri personeli katıldı.

Nazilli Belediyesine ait Temizlik İşleri Atölyesinde düzenlenen törende Temizlik İşçilerine teşekkür plaketlerini Belediye Başkanı Haluk Alıcık verdi. Görevlerinde gösterdikleri üstün ve başarılı hizmetleri ile ödül almaya layık görülen Önder Bilgin ve Muammer İncesöz’ü tebrik eden Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, “Temiz bir Nazilli için hep birlikte elele verip çalışmalıyız. İşinizin ne kadar zahmetli bir iş olduğunu çok iyi biliyorum. Bu başarının devam etmesi konusunda herkes üzerine düşen görevi yerine getirmelidir. Mesai içersinde gösterdikleri performans sayesinde işlerinde başarılı oldukları tespit edilen bu arkadaşlarımız çalışma bölgelerindeki vatandaştan da çok olumlu tepkiler almıştır. Kendilerini kutluyorum ve başarılı çalışmalarının devamını diliyorum.” dedi.

Nazilli Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Ahmet Özer yaptığı konuşmada, Belediyemizde çalışan işçilerimizin iş verimliliğini arttırmak, moral ve motivasyonunu en üst seviyeye çekmek için Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ın talimatıyla  ‘Ayın İşçisi’ seçilmesi kararını aldıklarını ve “Mayıs ayından itibaren görevi esnasında gösterdiği üstün başarı, mesai mefhumu gözetmeksizin özveriyle çalışan ve disiplinli iş anlayışı ile arkadaşlarına örnek teşkil eden, başarılı işçilerimizi her ay ödüllendireceğiz” dedi.


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: