haber oku

BAŞARILI ÖĞRENCİLER ALICIK’I ZİYARET ETTİ!

admin ~ 24 Temmuz 2012 ~ Genel, Manşetler, Resim Galerisi

oypnazillibeslisi (11)

OYP Beşlisi Alıcık’ı Ziyaret Etti

Özel Aydınlık İlköğretim Okulu OYP Beşlisi Başkan Haluk Alıcık’ı Makamında ziyaret etti.

Özel Aydınlık İlk Öğretim Okulu 2012 OYP’de (Ortaöğrenim Yerleştirme Puanı) Nazilli’nin ilk beşlisinden 1.’inci Alper Sefa Dinç, 2.’nci Betül Nurefşan Özen, 3.’üncü Hüseyin Uçak, 4’ncü Hande Atasever ve 5’nci Mehmet Efe Yüzügüler Başkan Alıcık’ı makamında ziyaret ederek başarılarını paylaştılar. Ziyarete Okul Müdürü Süleyman Diker ve Özel Aydınlık Yönetim Kururlu Üyesi Nedim Uymaz da katıldı.

Başkan Alıcık gençlere teşekkür ederek gelecek için kendilerine tavsiyelerde bulundu. Haluk Alıcık OYP’de Nazilli’nin ilk beşlisine hangi üniversiteler ve hangi bölümlerde okumak istediklerini sordu. Hedefleri büyük olan Başarılı öğrencilerden Hüseyin Uçak Oxford Üniversitesinde okumak istediğini, diğer öğrenciler ise Türkiye’deki seçkin üniversitelerde tıp okumak istediklerini ifade ettiler.

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık Nerede hangi okulda okurlarsa okusunlar sonuçta memleketlerine hizmet etmelerini istedi. Alıcık; “Çok çalışın, iyi yerlerde olun zaten siz bunun farkında olan çocuklarsınız.  Oxford üniversitesine gidin ancak sonunda dönün memleketinizde memleketiniz için mücadele edin. Kendi ülkenizde kendi milletinize hizmet verin. Allah hepinizin kalbine göre versin. Ziyaretinizden de çok onurlandım ve mutlu oldum. Başarılarınızın daim olmasını diliyorum ” dedi.

OYP Nazilli 5’ncisi Mehmet Efe Yüzügüler kendilerinin ilk beşe girerek ailelerini onurlandırdıklarını Nazilli Spor’unda 2.’nci lige çıkarak Nazilliyi onurlandırdığını ve bundan sonrasında da Bank Asya’da görmek istediklerini ifade etti. Alıcık “İnşallah o günleri de göreceğiz” diyerek Mehmet Efe’ye cevap verdi.
Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık Öğrencilere başarılarından dolayı hediyelerini vererek kutladı. Hatıra fotoğrafı çekilerek başarılarının devamını diledi.


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: