haber oku

BAŞKAN “ALICIK” KİMSEYİ UNUTMUYOR!

admin ~ 20 Temmuz 2012 ~ Genel, Manşetler

bebeklere zibintakimi-basin (1)bebeklere zibintakimi-basin (1) (1)

Alıcık’tan Bebeklere Zıbın Takımı 

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık  yeni doğan bebeklere zıbın takımı hediye ediyor.

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık 2009 yılından itibaren başlattığı yeni doğan bebeklere Zıbın takımı hediyesi vermeye devam ediyor. Nazilli Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler birimi tarafından, yeni doğan bebeklerin sağlık kuruluşundan  haftalık kayıtları alınıp adres tespitleri yapılarak evlerinde bebek ziyaretleri yapıyor. Bebek ziyaretlerinde, Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ın  hazırlatmış olduğu İlk Doğan Bebek Zıbın Takımı hediye ediliyor.
Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık  Yeni bebek sahibi ailelere yeni doğan zıbın seti hediye si ile birlikte kutlama tebriği de gönderiyor.

Alıcık  kutlama tebriğinde anne babaların sevincine ortak olduğunu belirterek “Geleceğimizin teminatı, en değerli varlığımız olan bir (erkek-kız)  çocuğunuzun dünyaya gelişinden büyük sevinç duydum. Sizleri en içten duygularla kutlar oğlunuza-kızınıza  hayırlı sağlıklı mutlu ve başarılı bir ömür dilerim.” sözleri yer alıyor.

Yeni doğan bebek zıbın takımı Sağlık Kuruluşundan  alınan haftalık doğum ve adres listesine göre Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü birimi ekibi tarafından Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık adına ailelere ulaştırılıyor. Uygulamanın başladığı 2009 yılından bu yana yaklaşık 5 bin bebeğe zıbın takımı hediye edilirken zaman zaman ziyaretlere kendi de iştirak eden Belediye Başkanı Haluk Alıcık, “İyi günlerinde ve kötü günlerinde her zaman hemşerilerimizin yanında olduğumuzu herkesin bilmesini isteriz. Bu çalışmalar sosyal belediyeciliğin gerekleridir. Ayrıca kendim baba olarak evlatlarım hayatıma katıldıklarında ne hissettiysem bebekleri hayatlarına yeni girmiş anne babaların duygularına ortak olmaktan mutluluk duyuyorum. Hayatlarının anlamı olacak evlatlarına da sağlıklı uzun ömürler diliyorum” dedi.


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: