haber oku

BAŞKAN ALICIK’A ZİYARET!

admin ~ 27 Haziran 2012 ~ Genel, Manşetler, Resim Galerisi

basketbolziyaret (2)

Minikler ve Küçükler Plaketi Teslim Ettiler

Yaz Kampından şampiyon olarak dönen Nazilli Belediyespor küçük ve minik erkekler basketbol takımları Başkan Alıcık’ı ziyaret ettiler.

11- 18 Haziran tarihleri arasında kampa giderek Söke’de düzenlenen Yaz Basketbol Turnuvasına katılan Nazilli Belediyespor basketbol takımı minikler Kategorisinde Nazilli Belediyespor şampiyon oldu.

Nazilli Belediyespor Minik Erkekler Basketbol takımı başarılı bir sezonun ardından İl bazında ilk 3’e girerek Türkiye şampiyonasına katılmaya hak kazanmıştı. Türkiye şampiyonasına katılma hakkını elde eden takım, antrenörleri Öğünç Tokgöz gözetiminde Kuşadası’nda kampa girerek Söke’de düzenlenen Yaz Basketbol Turnuvasına katıldı. Söke Gençlik ve Spor Müdürlüğü Spor Salonunda yapılan turnuva sonunda Minikler Kategorisinde Nazilli Belediyespor 1.’nci, Küçüklerde Nazilli Belediyespor, turnuvanın en centilmen takımı seçildi. Minikler katagorisinde en iyi guard ödülünü de Nazilli Belediyespor Basketbol takımından  Ömer Emre Arık aldı.

Söke Gençlik ve Spor Müdürlüğü Spor Salonunda yapılan turnuva sonunda turnuvaya katılan takımlardan Galatasaray Basketbol Yöneticisi Turgut Paşalı katkılarından dolayı Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’a da plaket verdi. Plaketi Başkan Alıcık adına alan Nazilli Belediye Basketbol Takımları Sorumlusu Öğünç Tokgöz, takımı ile Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ın makamına gelerek plaketi Alıcık’a teslim etti. 

Başarılı bir sezonla İl bazında ilk 3’e girerek Türkiye şampiyonasına katılmaya hak kazanan ve Söke Gençlik ve Spor Müdürlüğü Spor Salonunda yapılan turnuvada Minikler Kategorisinde 1.’nci olan Nazilli Belediyespor Minik Erkekler Basketbol takımı, Küçüklerde  turnuvanın en centilmen takımı, Minikler katagorisinde de en iyi guard ödülünü alan Nazilli Belediyespor Basketbol takımından  Ömer Emre Arık kupa ve madalyalarını Başkan Haluk Alıcık’a getirerek başarılarını paylaştı. 

Alıcık elde ettikleri tüm başarılı sonuçlardan dolayı takım Antrenörü ve oyuncularına teşekkür etti. Galatasaray Basketbol Yöneticisi Turgut Paşalı’nın, Haluk Alıcık’a basketbola katkılarından dolayı takdim ettiği ve  Nazilli Belediye Basketbol Takımları Sorumlusu Öğünç Tokgöz’ün Alıcık adına teslim aldığı plaket için Turgut Paşalı’ya, Nazilli adını başarı ile temsil etmelerinden dolayı takıma ve antrenörleri Öğünç Tokgöz’e ayrıca teşekkür eden Alıcık  önümüzdeki sezon da da takımın yeni başarılara imza atacağına inandığını ifade ederek hepsini tebrik etti.Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: