haber oku

BAŞKAN ALICIK’TAN EV ZİYARETİ!

admin ~ 10 Aralık 2012 ~ Genel, Manşetler, Resim Galerisi

evziyareti basin (7)

Başkan Alıcık’tan Ev Ziyareti

Nazilli Belediye Başkanı Haluk ALICIK, ev ziyaretlerinde bulunuyor, vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor…

Birlik ve beraberlik bağlarının daha da güçlenmesini hedefleyen Nazilli Belediye Başkanı Haluk ALICIK, Yeni Mahalle Çelimli sitesinde ikamet eden Salur Ailesine ev ziyaretinde bulundu. Vatandaşların ev davetine icabet eden Başkan Alıcık, burada vatandaşların istek ve taleplerini dinledi, sorularına yanıt verdi.

İlçedeki ev ziyaretleri kapsamında vatandaşlarla sürekli bir araya geldiklerini Nazilli’nin sesine kulak verdiklerini belirten Başkan Alıcık; “Yoğun bir çalışma temposu içerisindeyiz. Hizmet noktasında zamanla yarışarak zamanın maksimum şekilde verimli kullanmaya çalışıyoruz. Ev ziyaretlerinde bulunarak vatandaşlarımızın isteklerini, öngörülerini yakından dinliyoruz. Gayretimiz ve çabamız bütün Nazilli’li halkımız için” dedi.

Anneleri ile toplantıya gelen çocukları da unutmayan Başkan ALICIK onlara oyuncak hediye etti

Başkan Alıcık’ın ev ziyaretlerine ev sahibinin yanı sıra mahalle sakinlerinden kalabalık bir grupta katılıyor. Sohbet havasında geçen ziyaretlerde mahalle sakinleri başkana taleplerini birebir iletme fırsatı buluyor.Ziyarette bulunduğu ev sahipleri ve komşularının ziyaretlerinden dolayı memnuniyetlerine dile getirerek Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’a teşekkür ettiler.


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: