haber oku

BAŞKAN ZİYARETTE!

admin ~ 09 Ağustos 2012 ~ Genel, Manşetler, Resim Galerisi

yenisanayiziyaret (4)

Başkan Sanayi Esnafını Ziyaret Etti

Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Nazilli Yeni Sanayi Esnafını ziyaret etti. Alıcık  Esnafın sorunlarını yerinde dinlemeyi tercih etti.

Nazilli Sanayi Sitesine giderek esnafları  dolaşan Başkan Alıcık, esnafların taleblerini ve sorunlarını dinledi.  Haluk Alıcık ziyaret sırasında yaptığı açıklamada;” Biz işbaşına gelmeden önce, seçilmemiz halinde kapımızın vatandaşa sürekli açık olacağını söyledik.  Vatandaşımızın yüksek teveccühü ile seçilip görevi devraldığımızdan bu yana bu sözümüzü tutuyoruz. Mecazi anlamda değil, gerçek manada kapımız, her zaman vatandaşımıza açıktır. Ancak sadece encümen toplantılarında kapanır. Ama esnaf kardeşlerimiz işlerinin yoğunluğu nedeniyle bizlere her zaman ulaşamıyorlar. Bizde arada böyle ziyaretler düzenleyip sorunları yerinde görüyoruz. Yeni  Sanayi Sitesi esnafımızın sorun ve beklentilerini kendilerinden dinlemek için geldik. Sorunları da elimizden geldiğince çözmek için çaba göstereceğiz” dedi.

Sanayi esnafı Başkan Alıcık’ın ziyaretlerinde memnun olduklarını sorunlarını dinlemek için değil kendilerine değer verip sohbet etmek için gelmesinden bile onur duyduklarını ifade ettiler. Alıcık’ın yaptığı çalışmalardan memnun olduklarını belirten sanayi esnafı, ” Zaten başkanımız sorunları yerinde inceleyerek tespit ediyor. Bize nasılsınız deyip uğraması bile yetiyor. Kendisine teşekkür ederiz.” şeklinde konuştular.


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: