haber oku

BAŞKANA BERAT VE GAZİLİK UNVANI!

admin ~ 19 Aralık 2012 ~ Genel, Manşetler, Resim Galerisi

gaziler (2)

Alıcık’a Gazi’lik berat ve madalyasını verdiler

Ödemiş Muharip Gaziler Derneği Şubesi Yönetim Kurulu Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ı makamında ziyaret etti.

Ödemiş Muharip Gaziler Derneği  Başkanı Selahattin Aktaşoğlu  ve Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Muyan, İsmail Yıldırım Osman Kar, Recep Söker, Kemal Karadoğan , Hüseyin Gölcek, Nihat Girgin Süleyman Doğan, Mehmet Yörük Nazilli Muharip Gaziler Derneği Başkanı Hasan Karataş ve Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ı makamında ziyaret etti. Teşekkür ziyaretinde bulunan Ödemiş Muharip Gazileri, Başkan Alıcık’a plaket vererek onure etti. Plaketin haricinde Ödemiş Muharip Gaziler Derneği  Başkanı Selahattin Aktaşoğlu Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ın Göğsüne Gazilik Beratı ve Madalyası takarak Gazilik Unvanı verdi. Madalya ve beratları takarken Nazilli Muharip Gaziler Derneği Başkanı Hasan Karataş; “ Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık bizim gönüllerimizin gazisidir” dedi.

28 Kasım 2012 tarihinde Ödemiş Muharip Gaziler Derneği Şubesinin açılış töreninde Nazilli Belediyesi Mehter Takımıyla destek veren Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’a teşekkür eden Ödemiş’li Muharip Gaziler “Değerli başkanımız şubemizin açılışında Nazilli Belediyesi Mehteran takımı göndererek açılışımıza ayrı bir renk ve hava katarak bizleri onura etti. Biz de bu yüzden kendilerine bizzat teşekkür ederek plaketimizi bizzat takdim etmek istedik. Nazilli çok şanslı. Çünkü hizmet aşkıyla dolu mert bir başkana sahip. Böyle değerli bir şahsiyetin göğsüne gazilik beratı ve madalyasını takmaktan  şeref duyduk” dedi.

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık Muharip Gazilerin ziyaretinden ve kendisini gazilik unvanı vererek onure etmelerinden dolayı teşekkürlerini ifade ederek “Sizler vatanımız ve milletimiz için çok değerli kişilersiniz. Sizlerin gözünde böyle değerli bir mertebeye ulaştırılmış olmak çok büyük bir şereftir.” şeklinde konuşarak gazilerle hatıra fotoğrafı çektirdi.


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: