haber oku

BAŞKAN’A ZİYARET!

admin ~ 05 Temmuz 2012 ~ Genel, Manşetler, Resim Galerisi

marangozlarodasi-basin (1)

Marangozlar Odası Alıcık’ı Ziyaret Etti

Marangozlar Odası Başkanı Ali Çetinkaya ve Yönetim Kurulu Başkan Alıcık’ı makamında ziyaret etti. 

Marangozlar Odası Başkanı Ali Çetinkaya , Yönetim Kurulu Üyeleri Özkan Nıbak, Avni Sakallı, Murat Çıplak Şenol Öztürk,  Zeycan Sezgin ve Hasan Kolukırık  Başkan Alıcık’ı makamında ziyaret ederek teşekkürlerini sundular.

Marangoz ve Ağaç işleri Odası Esnafı Yeni Sanayi Sitesi’de 3.000 kişilik mevlütlü keşkek hayrı yaparak sanayi esnafının kaynaşmasını sağlamışlardı. 9 kazan keşkeğin yapıldığı hayra Başkan Haluk Alıcık’da katkıda bulunarak destek çıktı. Ayrıca Sanayi esnaflarından 2 dükkan sahibinin geçtiğimiz günlerde yaşadıkları yangın felaketi sonucunda işyerleri kullanılamaz hale gelmiş, yangın sonrasında yaşadıkları maddi sıkıntılara çözüm getirmek amacıyla sanayi esnafı bir araya gelerek çözerlerken Haluk Alıcık’da bu dükkan sahiplerine yardımda bulundu.
Yapılan Keşkek Hayrı ve 2 dükkan sahibine yaptığı yardımlardan dolayı Marangozlar Odası
Başkanı Ali Çetinkaya ve Yönetim Kurulu Başkan Alıcık’ı makamına gelerek teşekkür ettiler. Alıcık, “ Nazilli’nin Belediye Başkanı olarak imkanlarımız ölçüsünde her zaman ihtiyaç sahibinin yanında olamaya ve destek vermeye devam edeceğiz. Birlikten kuvvet doğar. Birlik ve beraberlikle her sorunun üstesinden geliriz. Yapılan yardımlar yerine ulaşıyor derde deva oluyorsa başka hiçbir şeyin önemi yoktur” dedi.


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: