haber oku

BAŞKANDAN İFTAR!

admin ~ 17 Temmuz 2013 ~ Genel, Manşetler

dernek-iftar (14)

Başkan Alıcık, dernek ve oda yöneticileri ile iftarda buluştu

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Nazillide faaliyet gösteren tüm siyasi parti, dernekler ve oda başkanları ve üyeleriyle birlikte iftar Yemeğinde ağırladı.

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Nazilli’de faaliyet gösteren tüm Siyasi Parti, dernekler ve oda Başkanları ve üyeleriyle beraber Sümer Rekreasyon alanı içinde yer alan Şehit Akın Kurtoğlu Yazlık Düğün Salonu’nda verdiği 800 kişilik iftar yemeğinde ağırladı.

Yaklaşık 800 kişinin katıldığı iftar yemeğinde misafirlerini Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Akkaya ile birlikte kapıda karşılayan Belediye Başkanı Haluk Alıcık, iftar vaktine kadar tüm masaları gezerek yemeğe katılan tüm konukların Ramazan Ayı’nı tebrik ederek, konuklarla tek tek ilgilendi.

Verilen iftar yemeğinin ardından bir konuşma yapan Başkan Alıcık, Ramazan sofralarının birlik, beraberlik ve bereket demek olduğuna vurgu yaparak,  “Bolluğun, bereketin, yardımlaşma ve dayanışmanın ön plana çıktığı Ramazan Ayı içerisindeyiz. Bu ay birlik ve beraberlik ayıdır. Ramazan Ayı  11 ayın sultanıdır. Bu ayda dargınlar barışacak zenginler ihtiyaç sahipleriyle paylaşacaklar ve onların sofralarına konuk olacaklar. Ramazan sofralarımız sadece ihtiyaç sahiplerimiz için değil, bir ve beraber olmak isteyen herkes içindir.   Nice Ramazanlarda ve iftarlarda buluşmak üzere Herkesin Ramazan Ayı’nı tekrar tebrik ediyorum ” diyerek konuşmasını bitirdi.

Oldukça sıcak ve samimi bir ortamda geçen iftar yemeğinin ardından Belediye Başkanı Haluk Alıcık yemeğe katılan herkese teşekkür ederek, konukları karşıladığı gibi tekrar kapıda uğurladı.


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: