haber oku

BAŞKANDAN TİYATRO SALONU!

admin ~ 05 Ekim 2012 ~ Genel, Manşetler, Resim Galerisi

menderesanadolulisesi (9)

Menderes Anadolu Lisesine Tiyatro Salonu

Nazilli Belediyesi’nin katkılarıyla Menderes Anadolu Lisesi Okulu Tiyatro Salonuna kavuştu.

Menderes Anadolu Lisesinin Zemin katına 20 m2 ‘lik sahne dizayn edilerek  200 kişi kapasiteli Tiyatro salonu ve aynı zamanda konferans salonu olarak kullanılacak olan salon Nazilli Belediyesinin katkılarıyla oluşturuldu.

Tiyatro ve konferans salonunun açılışını Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Okul Müdürü Mehmet Atay ve Okul Aile Birliği Başkanı Ali İhsan Dilmen  ile birlikte yaptılar. 3 yıl önce yeni binasında eğitim öğretim vermeye başlayan Nazilli Menderes Anadolu  Lisesi’nin halihazırda Tiyatro ve konferans salonu olmadığından dolayı, okullara her türlü konuda destek olan Nazilli Belediyesinden talep eden okul yönetimi yeni tiyatro salonlarına kavuştu.

Okulun zemin katında oluşturulan tiyatro salonu ve konferans salonunun tüm ihtiyaçları Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ın talimatıyla yeni eğitim-öğretim yılına yetiştirilerek tamamlandı. Salonun açılışını yapan Başkan Haluk Alıcık’a Okul Müdürü Mehmet Atay ve Okul Aile Birliği Başkanı Ali İhsan Dilmen tarafından teşekkür plaketi verildi. Okul Müdürü Mehmet Atay; “Belediye Başkanımız Haluk Alıcık tüm okullara ve okulumuza her zaman destek oldu olmaya da devam ediyor. Her başımız sıkıştığında Nazilli Belediyesi imkan ve olanaklarıyla yardımlarını esirgemiyor. Kendilerine öğrencilerimiz adına teşekkür ediyoruz” dedi.

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık eğitimde kültürel faaliyetlerin önemini belirterek, okullarda bu tür faaliyetlerin gerçekleştirileceği alanların mutlaka bulunması gerektiğini ifade etti. Nazilli Belediyesi olarak okullara desteklerinin devam edeceğini sözlerine ekledi.


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: