haber oku

BAŞKANDAN ZAFER BAYRAMI KUTLAMASI!

admin ~ 29 Ağustos 2012 ~ Genel, Manşetler

 

baskan

NAZİLLİ BELEDİYE BAŞKANI H. HALUK ALICIK’ IN

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI BASIN AÇIKLAMASI

 

Şanlı tarihimizin değerli anlarından biri olan 30 Ağustos Zafer Bayramının 90’ıncı yıl dönümünü, milletçe idrak etmenin mutluluk ve gururunu yaşıyoruz.

Tarihi, üstün başarılarla dolu Türk Milletinin övünç abidesi olan 30 Ağustos Zafer’i, Milli değerlerini ve birliğini muhafaza eden bir milletin en zor şartlarda bile esaret altına alınamayacağının tarihsel ispatıdır.

Şüphesiz ki bu büyük zafer, tüm dünyaya bir kez daha göstermiştir ki; Türk milleti, vatanı ve milletinin varlığı ve birliği söz konusu olduğunda, şartlar ne olursa olsun, düşüncesizce canını seve seve verebilmektedir.

Bu aziz milletin her bireyi; Türk’ün onuru, bağımsızlığı, kutsal toprakları, şanlı bayrağı, vatanı ve milletinin bölünmez bütünlüğü ve huzuru uğrunda, bütün varlığını feda edebilecek yüksek bir karaktere sahiptir.

30 Ağustos zaferimizin 90. yıldönümünde,  Türkiye Cumhuriyeti’ni kuran halkımıza ve devrimle kurulan Türkiye Cumhuriyetimizin ordusu TSK mensuplarımıza ‘kutlu olsun’ dileklerimizi iletiyor ve ülkemizin bağımsızlığı için canlarını feda eden şehitlerimizi bir kez daha saygıyla anıyoruz.

Ne mutlu Türk’üm diyene!
Zafer Bayramımız Kutlu Olsun!


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: