haber oku

BEKLENEN KİTAP “DEMİRCİ MEHMET EFE 4” ÇIKTI!

admin ~ 24 Şubat 2013 ~ Genel, Manşetler, Resim Galerisi

DSCI0012

“DEMİRCİ MEHMET EFE 4” ÇIKTI!

Nazilli’nin usta kalemlerinden Araştırmacı-Yazar İbrahim KİRAZ’IN

“DEMİRCİ MEHMET EFE 4” adlı kitabı çıktı.

Büyük bir merak ve hasretle beklenen kitabın Demirci Mehmet Efe hakkındaki birçok soruyu cevaplayacağı kanaatindeyim. Demirci Mehmet Efe’nin hayatını kaleme alan Araştırmacı-Yazar KİRAZ:

-Kitap tamamlandığında 5 cilt olacak. Ben iddia ediyorum ki kitabın tamamı yayınlandığında “Milli Mücadele” yılları, Demirci Mehmet Efe’nin Milli Mücadeledeki yeri, Milli Mücadele düşmanları ve dostları açık seçik Türkiye’nin önüne serilmiş olacak. Ben bu kitaplarımla “DEMİRCİ MEHMET EFE’NİN” kim olduğu konusunda bütün ezberleri bozacağım. Demirci Mehmet Efe yayınladığım ve yayınlayacağım belgeler ışığında burada düşmana aman vermeyip Türkiye Cumhuriyetinin kurulmasına vesile olan Milli Mücadele kahramanıdır.

osmanlıhaber.com ailesi olarak Araştırmacı-Yazar İbrahim KİRAZ’A çalışmalarında başarılar diler, daha nice belge ve kitaplarla Türk Milletini aydınlatmasını temenni ederiz.Demirci Mehmet Efe serisi mutlaka okunması gereken kitaplardandır. KİRAZ’A,  Türk Milleti için yaptığı her faydalı işte hep yanında olacağımızı bildiririz.

osmanlıhaber.com

 


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: