haber oku

“BENİ UNUTMA BAŞKAN”

admin ~ 05 Temmuz 2012 ~ Genel, Manşetler

cüppeli

‘Beni unutma başkan’

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile kamuoyunda ‘Cübbeli Ahmet Hoca’ olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü’nün cezaevinde vedalaşması duygusal olmuş. Her gün her dakika Kur’an okuyan ve Başkan’a dua eden Ünlü, ‘Beni unutma başkan’ demiş.

Şike ve teşvik soruşturması kapsamında tutuklanan ve Metris Cezaevi’ne konan Aziz Yıldırım’ın revir arkadaşı ‘Cübbeli Ahmet Hoca’ olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü’ydü. Aziz Yıldırım 2 Temmuz’da cezaevinden tahliye edildi. Revirde beraber kaldığı Ünlü yalnız kaldı. Akşam Gazetesi’nden Alattin Metin’in yazdıklarına göre, Yıldırım ile Ahmet Mahmut Ünlü’nün vedalaşması çok duygusal olmuş. Her gün her dakika Kur’an okuyan ve Başkan’a dua eden Ahmet Mahmut Ünlü’nün sevinçten gözleri dolmuş. ‘Beni unutma’ demiş. Aziz Yıldırım da yakın çevresine en yakın zamanda Ünlü’yü ziyaret edeceğini söylüyormuş.

SİYASETE GİRECEK İDDİASI

Aziz Yıldırım, Metris’te tutuklu olduğu günlerde ismi CHP’den Büyükşehir Belediye Başkan adaylığı için geçmiş ancak iddialar yalanlanmıştı. Yıldırım’ın cezaevinden tahliye olduktan sonra siyasete gireceği iddiaları da yeniden alevlendi. (Milliyet) (gazetevatan)

 


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: