haber oku

BEREKETLİSPOR’DAN BAŞKAN ALICIK’A TEŞEKKÜR ZİYARETİ!

admin ~ 12 Şubat 2013 ~ Genel, Manşetler

bereketlispor (3)

Bereketlispor’dan teşekkür ziyareti

Aydın 2. Amatör Küme Büyükler 1. gurupta yer alan Bereketli  Spor Kulübü Başkanı ve yöneticileri, desteklerinden dolayı Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ı ziyaret ederek teşekkür ettiler.

2011-2012 Futbol Sezonu 2.’nci  Amatör Ligi’nin orta sıralarda bitiren ve bu sezon 2.’nci Amatör Kümede Büyükler 1. ‘inci gurupta  4 maçta 9 puanla liderliğini devam ettiren Bereketli Spor kulübü yeni yönetimi ile birlikte Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ı ziyaret ederek çiçek takdim etti. Bereketli Spor Kulübü Yönetimi,  Başkan Ahmet Astepe, Mehmet Karakuş, Timur Yetiş ve  Sadullah Güllüce Belediye Başkanı Haluk Alıcık’a Amatör Spor Kulüplerine verdiği destekten dolayı teşekkür ederek bu sezon şampiyonluğa gideceklerini ifade ederek iddialı olduklarını söylediler.

Bereketli Spor Kulüp Başkanı Ahmet Astepe; ” 2. Amatör Kümede 2010-2011 sezonunda başarı çıtamızı çok fazla yükseltemeyerek orta sıralarda yer aldık. Bu sezon oynadığımız 4 maçta 9 puan alarak 1. sıraya yerleştik. Hedefimiz şampiyonluk. Amatör spor kulüplerinin durumları ortada kendi kendilerini idare etmeye çalışıyorlar. Ancak başkanımız bu kulüpler elinden geldiğince destek olarak biraz olsun yüklerini hafifletiyor. Bizim geçen yıl önemli ölçüde eksiklerimiz gidererek destek oldu. kendisine çok teşekkür ediyoruz. Bu sezon da eksiklerimiz ve ihtiyaçlarımız var. bu dönemde de kulübümüze destek sağlarsa çok memnun olacağız. Sağladıkları maddi ve manevi desteklerinden dolayı başkanımıza tekrar çok teşekkür ediyor kendisinde Allah razı olsun diyoruz” şeklinde konuştu.

Sporun her zaman insanlara birçok avantajı ve yararı olduğunu söyleyen Başkan Alıcık kulübün ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek şöyle konuştu; “Spor gerçekten çok önemli. Nazilli Belediye spor olarak geçen yıl ve bu yıl Türkiye’nin dört bir yanına gitme fırsatı bulduk. Buralarda hem dostluklar kazandık hem de Nazilli’yi tanıttık. Sporun yanı sıra tanıtımımızı da sağladık. Profesyonel ligde bunu yaşarken, amatör liglerde de mücadele eden takımlarımız güzel başarılara da imza attı. Ama amatör kulüplerimizin maddi durumları ve imkânları ortada. Bizlerde elimizden gelen desteği vererek bunları yaşatmaya çalışıyoruz. Amatör ruh yaşamalı ki profesyonellik oluşsun.  Amatör spor kulüplerimize geçen yıl olduğu gibi bu yılda elimizden geleni yapıyoruz. Bu bizim görevimiz. Biz istiyoruz ki gençlerimiz ve çocuklarımız sporla ilgilensin centilmenliği öğrensin. Sporla uğraşsın ki kötü alışkanlıklardan uzak kalsın ya da kurtulsun. Zamanını iyi değerlendirmeyi planlı programlı yaşamayı öğrensin. İşte bunları sağlayacak olan ve sağlayan da bu amatör kulüplerdeki kulüp başkanı ve yöneticileridir. Bu insanlar çoğu zaman kendi çocuklarından çok sporcu çocuklarımızla ilgileniyor ve onları eğitiyor. Vefakâr ve cefakâr bir şekilde sıkıntı içerisinde kulüplerini ayakta tutmaya çalışıyor. Sizleri kutluyorum ve hepinize teşekkür ediyorum”.


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: