haber oku

BİHDER’DEN 15. PİLAV GÜNÜ ETKİNLİĞİ

admin ~ 30 Temmuz 2017 ~ Genel, Manşetler

pilav gün

Burdur İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Mensupları Derneği (BİHDER) 15.Pilav Günü etkinliklerini Burdur İmam Hatip Lisesi Bahçesinde gerçekleştirdi.

30.07.2017 Pazar günü Burdur İmam Hatip Lisesi bahçesinde yapılan etkinlikler birçok Burdur İmam Hatip ve diğer İmam Hatip Mezun ve mensuplarını bir araya getirdi. Olağanüstü bir katılımla gerçekleşen 15. Pilav Günü etkinlikleri birçok imam hatip mezunu ve mensubunu bir araya getirdi.

Bunun yanında Burdur İmam Hatip Lisesi’nden mezun olan Burdur Milletvekili Sayın Reşat Petek, Sayın Bayram Özçelik ve okulun açılışından bu yana mezun olanlardan gelebilenler katıldı.

Burdur Valisi Sayın Şerif Yılmaz’ın da katıldığı programda Burdur İmam Hatip Lisesinden mezun olmuş olan Vali yardımcıları, hâkimler, doktorlar, avukatlar, ilahiyatçılar, eğitimciler, Din görevlileri, bürokratlar ve memleketin değişik yörelerinde çalışmakta olan bütün meslek erbabı öğrenciler vardı.

Burdur İmam Hatip Lisesi mezunları ve mensupları (BİHDER) Başkanı Sayın Cemil Çiçek’in konuşmalarıyla açılan program zaman zaman duygusal anların yaşanmasına vesile oldu.

Katılanların hayır duası ve her yıl gerçekleşmesi temennileriyle son bulan program yılların kardeşliğini, dostluğunu ve imam hatip ruhunu bir kat daha perçinleştirmiş oldu.

pilav günü

osmanlıhaber.com imtiyaz sahibi Eğitimci-Yazar Osman Girgin mezun olduğu okulunun pilav gününde dostlarıyla birlikte idi.

osmanlıhaber.com ailesi olarak emeği geçenlere teşekkür eder, daha nice programlarda birlikle olmayı temenni etmektedir.

osmanlıhaber.com


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorumlar kapalı.