haber oku

BİR AÇILIŞ DAHA!

admin ~ 04 Mart 2013 ~ Genel, Manşetler

foracilis (4) (1)

Alıcık Sütüdyo Fors’un açılışını yaptı

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık Stüdyo Fors adlı Fotoğraf stüdyosunun açılış törenine katıldı.

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık Muammer Taşdelen’e ait Fors adlı fotoğraf stüdyosunun açılışını yaptı. Zafer Mahallesi Ordu Caddesinde üzerindeki Stüdyo Fors’un açılış törenine Nazilli Belediye Başkanı Haluk ALıcık, CHP Nazilli İlçe Başkanı Cavit Yenipazarlı, Meclis Üyeleri, Oda Başkanları ve çok sayıda davetli katıldı. Günümüzde aş ve iş sahibi olmanın çok önemli olduğunu ifade eden Başkan Alıcık Yeni bir iş yeri açılışında beraber olmanın mutluluğunu yaşadığını, bu işyerinin de, sahibine ve Nazilli’ye hayırlı olmasını diledi.

Okunan dualar eşliğinde işyerinin açılış kurdelesini Belediye Başkanı Haluk Alıcık ve CHP İlçe Başkanı Cavit Yenipazarlı kesti.  Modern makine ve cihazlarla donatılmış stüdyoyu gezen Alıcık  ve Yenipazarlı yeni stüdyoda fotoğraf çekildi.

Nazilli’nin ekonomisinin her geçen gün daha da ileriye doğru gittiğini ve daha da modernleştiğini söyleyen Alcık Belediye Başkanı olarak fırsatım oldukça iş yerlerinin açılışlarında işyeri sahiplerinin yanlarında olmaya çalışıyorum. Bu özel ve güzel günlerini paylaşarak bir nebze de olsun destek çıkarak elimizden geleni yapıyoruz.  Bu arkadaşımız açtığı iş yeri ile en azından yanında çalıştıracağı 2-3 kişinin ekmek kapısı olacak, yaptığı güzel işlerle hem kendi kazanacak hem de Nazilli ekonomisine katkı sağlayacak. Bende bu genç arkadaşımıza iş ve aş derdine kendi çaplarında çare olmalarından dolayı tebrik ediyor başarılar diliyorum. Allah bol kazançlar versin” dedi.


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: