haber oku

BİR AÇILIŞ DAHA!

admin ~ 08 Şubat 2013 ~ Genel, Manşetler

kahvaltievi (2)

Alıcık Hanımın Çiftliği kahvaltı evinin açılışını yaptı

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık Gülday Çiftçi’ye ait Hanımın Çiftliği adlı Kahvaltı Evinin açılış törenine katılarak kurdelesini kesti.

Altıntaş mahallesinde doğal ortamlardan sağlanmış tamamen organik köy ürünleri ile kahvaltı sunumu yapmak üzere hizmete başlayan Hanımın Çiftliği kahvaltı evinin açılış kurdelesini Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Akkaya ve  iş yeri sahibi Gülday Çiftçi birlikte kesti.

Açılış törenine Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Nazilli Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Akkaya Oda başkanları ve davetliler katıldı. Açılış duasının okunmasının ardından Nazilli’de istihdam sağlayan ve ekonomiye destek veren işyeri sahiplerine her zaman destek verdiklerini ifade eden Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Hanımın Çiftliği Kahvaltı Evinin sahibi Gülday Çiftçi’ye işyerinin hayırlı olmasını diledi.

Belediye Başkanı Haluk Alıcık “Nazilli’mizin ekonomisine katkıda bulunarak yaptıkları işlerle vatandaşı memnun edecek iş yeri sahiplerine ve bu tür iş yerlerinin açılmasına her zaman destek veriyoruz ve teşebbüslerinden dolayı kendilerini kutluyoruz.  Nazilli’mizde yetişen ürünleri tüm Türkiye geneline göndererek Nazilli’mizin tanıtımını sağlayan Gülday Çiftçi bu kahvaltı evini de faaliyete geçirerek halkımıza güzel tatların sunumunu yapacak. Kardeşimizin bu yönde isabetli bir karar alarak bu iş yerini açmasından dolayı ayrıca teşekkür ediyorum. Nazilli ekonomisine katkı sağlayacakları gibi yanlarında çalışacak insanların da ekmek kapısı olacaklar. Allah bol kazançlar ve hayırlı işler versin” dedi.
Amaçlarının Nazilli’yi daha iyi tanıtmak olduğunu ifade eden iş yeri sahibi Gülday Çiftçi” Hanım Çiftliği ile tamamıyla doğal köy ürünlerinin satışını yapan iş yerimizden sonra kahvaltı evimizle halkımıza doğal ortamlarında yetişmiş organik ürünlerle güzel tatlar sunmak istedik. Güzel bir güne sağlıklı bir kahvaltıyla başlamak isteyen herkesi kahvaltı evimize bekliyoruz” şeklinde konuştu.


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: