haber oku

BİR GÜLDE BENDEN!

~ 25 Aralık 2013 ~ Genel, Manşetler, Resim Galerisi, Spor, Yazarlar

kitap kapağı 001

OSMAN GİRGİN’DEN 3. KİTAP

“BOŞA YAŞAMIŞIM” “ANLATABİLDİĞİM ÜSTAD” kitaplarının yazarı Eğitimci-yazar Osman GİRGİN 3. Kitabı “BİR GÜL DE BENDEN” kitabını okurlarının beğenisine sundu .

osmanlıhaber.com imtiyaz sahibi ve genel yayın yönetmeni Osman GİRGİN seksen bir makaleden oluşan kitabında hayata dair her şeyin bulunabileceği, yaşarken karşılaştığımız problemlerden çıkış yolunu gösterebileceğini söylediği kitabını Nazilli’deki kitap-kırtasiyelere dağıttı.

Nazilli dışındaki okurlarımız için osmanlıhaber.com haberleşme adresi, Nazilli Turan İlkokulu ve 0505 3976580 nolu telefon ile irtibat kurulabileceğini bildirdi.

Yazdığı kitaplarda hep kendine göre bir ilki başaran Girgin, ilk kitabında Cumhuriyet dönemi Türk kadının çektiği sıkıntılar ve bu sıkıntılara rağmen vatan ve milletine bağlığını anlatan hikâye kitabı çıkardı. İkinci kitabında Cumhuriyet dönemi yazar, şair, eleştirmen, gazeteci, oyun yazarı ve siyasetçisi olan ve Cumhuriyetin yurt dışına öğrenim gönderdiği ilk öğrencilerden Üstad Necip fazıl KISAKÜREK’İN hayatı ve eserlerinden derleme yaptı.

Bu kitabında geçmişten geleceğe köprü olmasını temenni ettiği dini, milli ve güncel konuları birleştirerek yıllarca insanlara ışık olmasını istediği konularından bir makale kitabı çıkardı.

Dördüncü kitap olarak yine kendi alanında bir ilk olacak olan roman çıkaracağının da müjdesini veren GİRGİN:      ” Bu gök kubbede bir hoş seda bırakabilirsek ne mutlu bana ”dedi.

osmanlıhaber.com

 

 

 


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: