haber oku

BİRİNCİLİK ÖDÜLLÜ ÖĞRENCİDEN ZİYARET

admin ~ 08 Haziran 2012 ~ Genel, Manşetler, Resim Galerisi

komposizyon (3)

 Ayşegül Öğrendik birincilik ödülünü ve başarısını paylaşmak için Nazilli Belediye Başkanı Haluk ALICIK’ı makamında ziyaret etti.

5 Haziran Dünya Çevre Günü ve Çevre Haftası etkinlikleri kapsamında Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından başlatılan “Temiz Türkiyem” projesi çerçevesinde Türkiye genelinde düzenlenen “En Temiz Kentim” ve “En Temiz Köyüm” yarışmaları ile ilköğretim öğrencileri arasında düzenlenen “Temiz Türkiyem” temalı resim, kompozisyon ve slogan yarışmalarında dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi.

TEMİZLİK VİCDANLA BAŞLAR

Çevre ve şehircilik Bakanlığının düzenlediği Temiz Türkiye konulu resim, slogan ve kompozisyon  yarışmasında İl bazında kompozisyon dalında Aydın İl birincisi Özel Aydınlık İlköğretim Okulundan 7 ‘nci sınıf öğrencisi Ayşegül Öğrendik Oldu. Temizlik Vicdanla Başlar başlıklı kompozisyonu ile İl Birincisi olan Ayşegül Öğrendik Okul Müdürü Nesim Kotan ve Türkçe Öğretmeni Serhan Ur ile birlikte birincilik ödülünü ve başarısını paylaşmak için Nazilli Belediye Başkanı Haluk ALICIK’ı makamında ziyaret etti
Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: