haber oku

BÜLENT ECEVİT PARKI!

admin ~ 23 Aralık 2012 ~ Genel, Manşetler

bulentecevitparki (3)

Bülent Ecevit parkı hizmete girdi

Nazilli Belediyesi’nin ‘Her Mahalleye Bir Park’ projesi devam ediyor. Proje kapsamında Zafer Mahallesi’nde yapımı biten Bülent Ecevit Parkı vatandaşların hizmetine girdi.

Zafer mahallesi Kanal Yolu 61 sokak ile 71 /1 sokak köşesinde toplam 1158 metrekare alanı kapsayacak şekilde tasarlanan parkın yapımı tamamlandı. Parkın içerisinde 182 metrekarelik çocuk oyun alanı,  135 metrekarelik tek pota basketbol sahası, dinlenme bankları ve yürüyüş parkuru bulunuyor. Zafer mahallesinde yapımı bitirilen parka Merhum Bülent Ecevit’in  adı verilerek halkın hizmetine sunuldu.

Belediye Başkanı Haluk ALICIK, vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda mahallelerin ihtiyaçlarını karşıladıklarını belirterek,bu ihtiyaçlar doğrultusunda ilçenin her mahallesine yeni parklar yaptıklarını ifade etti.Başkan ALICIK; “Çocuklarımız bizim geleceğimizdir. Onlara yaşanabilir bir şehir bırakmak için çabalarken aynı zamanda kendi mahallelerinde güvenli bir şekilde oyun oynayabilmelerini istiyoruz.  Vatandaşımızın gezebileceği dinlenebileceği doğal ortamlar yaratıp, Nazilli’ye hizmet için neler yapılması gerekiyorsa Belediye olarak yapmaya çalışıyoruz. Bunun  için de park çalışmalarımız devam edecek. Bu güne kadar yaptığımız hizmetlerimizde vatanımız ve Nazillimiz için bir şeyler yapmış ya da vatan uğruna canını vermiş önemli şahsiyetlerin isimlerini vererek onları isimleri ile yaşatmaya özen gösteriyoruz. Merhum Bülent Ecevit’in ismini de bu parkımızda yaşatacağız” dedi.


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: