haber oku

BÜYÜK TÜRK ATATÜRK!

admin ~ 10 Kasım 2012 ~ Genel, Manşetler, Resim Galerisi

KASIM

            NAZİLLİ ÜLKÜ OCAKLARINDA ATATÜRK SEMİNERİ!

            Nazilli Ülkü Ocakları Atamızın aramızdan ayrılışının 74 yılı olan 10kasım 2012 Cumartesi günü Alparslan Türkeş Toplantı Salonunda “Büyük Türk ATATÜRK” adlı seminer düzenledi.

Seminer Atatürk ve tüm şehidlerimiz için saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile açıldı. Program’a Adnan Menderes Üniversitesi öğrencileriyle Nazillili geçler ve Ülkücüler iştirak etti. Program yapımcısı Eğitimci-Yazar Osman GİRGİN bu gün 17 vatan ve millet sevdalısı sevdaları için şehid oldular. Bugün onların bayramları. Bugün onların rablerine kavuşma günü. Fakat bizim için, aileleri için, Türk Milleti için ayrılık günü. Onlar bu kutlu davada yalnız değillerdir. Hepimiz Erkan, Hakan, Murat, Kürşad’ız. Ömer’iz, Erdal’ız. Türklük davasının yılmaz neferleriyiz. Başta Atatürk olmak üzere vatanı ve milleti için en sevdiklerini gözlerini kırpmadan arkasına alıp şehid olan hürriyet sevdalılarına Allah’tan diliyorum. Mekânları cennet olsun. Ailelerinin, bizim ve tüm Türk Milletinin başı sağ olsun.

İşte bu kutlu davanın Atası olan ATATÜRK’ÜN aramızdan ayrılışının 74. yıldönümünde nasıl yekvücut olduğumuzu dost ve düşmana gösterdik. Bugün Atatürk’ün neden büyük olduğunu bir kere daha görme şansını yakaladık. Kelimeler kifayetsiz değil mi?

Diyerek Atatürk’ün Türk tarihi için Türkiye Cumhuriyeti için yaptıklarını anlattı.

Atatürk ve tüm şehidler için bağışlanan Fatiha ile program sona erdi.

Osmanlıhaber.com


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: