haber oku

C.H.P. NAZİLLİ’DE YÜRÜYÜŞ DÜZENLEDİ!

admin ~ 29 Ekim 2012 ~ Genel, Manşetler, Resim Galerisi

DSCI0059

NAZİLLİ’DE C.H.P. CUMHURİYET YÜRÜYÜŞÜ DÜZENLEDİ!

Nazilli C.H.P. ilçe örgütünün düzenlediği alternatif Cumhuriyet Yürüyüşü renkli ve heyecanlı sahnelere sebep oldu. Kalabalık bir halk topluluğu ile beraber Gerçekleştirilen yürüyüş bayramın uzun sürmesine, coşkunun doruğa ulaşmasına vesile oldu.

Her şeyin güzel olduğu yürüyüş Atatürk büstüne çelenk koyma, saygı duruşu, İstiklal Marşı ve kısa bir konuşma ile başladı.

Çelenk koyma töreninin ardından CHP Aydın Milletvekili Metin Lütfi Baydar. CHP Aydın İl Başkanı Barkan Kalınomuz, CHP Nazilli İlçe Başkanı Cavit Yenipazarlı Aydın İl yönetim kurulu üyeleri Nazilli İ,lçe yönetim kurulu üyeleri İl genel meclisi üyesi Necmettin Ünüvar ve binlerce vatandaş ellerine aldıkları Türk Bayrakları ve CHP Bayraklarıyla önde efeler arkada  CHP Protokolü ve vatandaş taksi meydanından başladıkları yürüyüşe Namık Kemal caddesi devam edilerek Çınarlı kahveler önünden tekrar Hürriyet Caddesi üzerinden taksi meydanında Binler tek yürek, yaşasın Cumhuriyet sılagonlarıyla yürüyüş son buldu. Çok az sayıda Polisin eşlik ettiği yürüyüşe herhangi bir olumsuz olay yaşanmadı.

Yürüyüşün ardından CHP Nailli İlçe Başkanı Cavit Yenipazarlı, CHP Aydın İl Başkanı Barkan Kalınomuz CHP Aydın Milletvekili Metin Lütfi Baydar CHP Nazilli ilçe binası balkonundan birer teşekkür konuşması yaptılar.

Başta söylediğimiz gibi cumhuriyeti kurarken kimseden izin almadıysak kutlarken de kimseden izin almadık bundan sonrada asla almayacağız dediler.

Osmanlıhaber.com

 

 


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: