haber oku

CEVİZ DÖNEMİ BİTTİ!

admin ~ 26 Ekim 2012 ~ Genel, Manşetler, Resim Galerisi

 

cevizveda- (7)

Mustafa Ceviz vedalaştı

Hatayspor maçı sonrası istifa ederek soyunma odasında futbolcularıyla vedalaşan Mustafa CEVİZ, Nazilli Belediye Başkanı Haluk AlICIK’ı da makamında ziyaret ederek vedalaştı.

Teknik Direktör Mustafa CEVİZ Belediye Başkanı Haluk ALICIK’ı makamında ziyaret ederek vedalaştı. Ziyarette Nazilli Belediyespor Kulüp Başkanı Vahit AYSAN, 2. Başkan Ziya AKSÜT, Yönetim Kurulu Üyeleri Nurettin ÖZKAT, İsmail Hakkı ÖZSAVRAN, Genel Menajer Orhan İBİŞ ile Mustafa CEVİZ’in yardımcıları Emrah Volkan SAYILGAN ve Turgay KAPLAKARSLAN katıldı.
Spor Toto 2.lig kırmızı grup takımlarından Nazilli Belediyespor’un başarılı teknik adamı 2-2’lik Hatayspor maçı sonrası istifa ederek soyunma odasında futbolcularıyla vedalaşan Mustafa CEVİZ, Nazilli Belediye Başkanı Haluk AlICIK’ı da makamında ziyaret ederek vedalaştı.  Mustafa CEVİZ ”Göreve geldiğim ilk gün ve şu an itibari ile Nazilli’de çok güzel günler yaşadım. Mesleki başarıya imzamı ilk olarak Nazilli’de atmak nasip oldu. Tabi ki bu başarı tek başıma değil benim değil Nazilli Belediye spor yöneticileri, oyuncuları, taraftarı ve basın mensuplarınındır. Kimseye kırgın değilim, kol kırılır yen içinde kalırmış. Nazilli’ye gelirken çok mutluydum. Buradaki iki yılımda da çok mutlu ıldum. Kendimi her yönüyle ayrıcalıklı hissediyorum. Ben her kese hakkımı helal ediyorum. Burada çok gönül bağlarım var. Bitmeyecek kalıcı dostluklarım var. Başta yöneticiler olmak üzere, takım oyuncularına, taraftara ve özellikle Alem Gençlik ile Meydan guruplarına , tüm basın mensuplarına ve Nazilli halkına çok teşekkür ediyorum” dedi.

Geçen yıl Mustafa Ceviz ile çalışmaya başladıklarını ve başkanlığının ilk yılında şampiyonluğu yaşadıklarını hatırlatan Vahit AYSAN , “Hocamızın böyle bir karar vererek takımımızın başından ayrılması benim için üzücü bir olay. Daha önce gene böyle bir durum yaşanmıştı ancak ben istifasını kabul etmemiştim. Ancak hocamız Nazilli Belediyesporda çalışmanın artık kendisine zarar vereceğini bize ifade etti. Kararına saygı duyarak istifasını üzülerek kabul ettik. Dostluğumuzun baki olacağına inanıyor, başarılarının devamını diliyorum. Nazilli Spora çok katkıları oldu. Onun için de kendilerine çok teşekkür ediyorum” dedi.

Şartların bu noktaya gelmesinden üzüntü duyduğunu ifade eden Ziya AKSÜT bu kararın iki taraf içinde hayırlı olmasını, başarıyı her iki taraf için istediğini belirterek Mustafa CEVİZ’E teşekkür etti.

Uzun süre aynı hocalarla çalışmanın istikrar getirdiğini söyleyen Onursal Başkan Haluk ALICIK, “Biz hocamızla bu istikrarı yakalamıştık. Gönül isterdi ki hocamız daha uzun süre takımımızın başında kalabilseydi. Kendisine Nazilli Belediyespor Camiası için yaptıklarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Güle güle gitsin, bizden yana da hakkımız ona helal olsun. Burada tatlı bir şekilde ayrılmanın güzelliğini yaşıyoruz. Dağ dağa kavuşmazmış ama insan insana kavuşurmuş. Kendisine ve ailesine yaşamlarının devamında başarı ve mutluluklar diliyorum” dedi.

Ziyaret sonrasında Mustafa CEVİZ ile yardımcıları Emrah Volkan SAYILGAN ve Turgay KAPLAKARSLAN’a Belediye Başkanı Haluk ALICIK tarafından plaket verildi. ALICIK, görev alacakları yeni takımlarında başarılar dileyerek teknik heyeti kapıya kadar uğurladı.


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: