haber oku

ÇEVRE DÜZENLEMELERİ TAMAM!

admin ~ 15 Haziran 2012 ~ Genel, Manşetler, Resim Galerisi

turanpark (1)turanpark (8)

Büfe ve Park’ın çevre düzenlemeleri tamamlandı

Turan Mahallesi muhtarlık hizmet binasının içinde bulunduğu parkın çevre düzenlemesi ve belediyeye ait olan büfe de düzenleme çalışmaları bitirildi.

Nazilli Belediyesi sınırları içindeki çeşitli mahallelerde yeni park yapım çalışmalarını sürdüren Nazilli Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, bir yandan da yapımı daha önceden tamamlanarak halkın hizmetine sunulan parklarda bakım çalışmalarına devam ediyor. Turan Mahallesi muhtarlık hizmet binasının içinde bulunduğu parkın çevre düzenlemesi ve belediyeye ait olan büfe de düzenleme çalışmaları yapılarak vatandaşların hizmetine sunuldu.

Turan Muhtarlık Hizmet binasının içinde bulunduğu park alanında geçtiğimiz günlerde çevre düzenleme ve belediyeye ait büfede de yenileme çalışmaları başlatılmıştı. Park kenarında bulunan büfe yenilennip, Muhtarlık binasının içinde bulunduğu parkın da çevre düzenleme çalışmaları bitirilerek  göze hitap eden hoş bir gürünüm sağlanmasının yanında vatandaşında rahat kullanabilecekleri dinlenme alanları yapıldı. Yapılan düzenleme çalışmaları mahalle sakinlerince beğenilerek küçük de olsa bu tür alanlarda yapılan güzel çalışmalar sonucu kendilerine huzur verdiğini mahalleye renk kattığını ifade ettiler.


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: