haber oku

CHP’Lİ YILMAZ TİLKİ’DEN NAZİLLİ’YE TEŞEKKÜR ZİYARETİ

admin ~ 24 Şubat 2016 ~ Genel, Manşetler

4

 

CHP Aydın İl Gençlik Kolları Başkanı Yılmaz Tilki beraberinde ki yönetim kurulu üyeleri ile beraber Nazilli Gençlik Kolları yönetimi ve Nazilli gençleriyle buluştu.

 

Gerçekleştirilen toplantıya Nazilli’den il gençlik kolları yönetimine seçilen gençlik kolları il saymanı Zeynep Öyküm Erbaş ile örgüt ve örgütlenmeden sorumlu başkan yardımcısı Ali Dağdelen’de katılarak teşekkürlerini iletti.

 

KURULTAY SÜRECİ KONUŞULDU

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen 14. Olağan gençlik kurultayı hakkında bilgi paylaşımı yapan Tilki kurultay divan üyeliğine oy çokluğuyla önerilen ve seçilen Nazilli Gençlik Kolları Başkanı Uğur Onat Erdağ’ı tebrik etti ve bu önemli göreve seçilip aydın’ı temsil ettiğinden dolayı bir kez daha sayın başkana teşekkür ediyorum ifadelerini kullandı.

‘’ Bizim de desteklediğimiz aday olan genel başkanımız sayın Emre Yılmaz’ı başarısından dolayı tekrar tebrik ediyorum aynı şekilde Aydın’ı genel merkez siyaseti düzeyinde en iyi şekilde temsil edeceğine inandığım gençlik kolları genel başkan yardımcılığı görevine seçilen önceki dönem il başkanımız Kemal Güneri’ye de tebriklerimi iletiyorum. Aydın’da ki başarılarını Ankara’da da en iyi şekilde devam ettireceğine inanıyorum’’ sözleriyle konuşmasını sürdüren Yılmaz Tilki her zaman Nazilli örgütünün yanında olacağını söyledi

 

AYDIN TEK VÜCÜT OLDU

Gençlik kolları olağan kurultayında divan üyeliği yapan Nazilli Gençlik Kolları Başkanı Uğur Onat Erdağ kurultayda aydın örgütünün tek vücut olduğunu ve il başkanı Yılmaz Tilki ile birlikte tüm örgütün önceden desteklerini açıkladıkları Emre Yılmaz’ı son ana kadar desteklediklerini geri çekmediklerini ve kurultaya 3 otobüs gibi yoğun bir katılım gerçekleştiren aydın örgütünün gerek en yoğun katılım gerçekleştiren örgütlerden biri olmasıyla gerekse düzgün tavırlarıyla kurultaya damgasını vurduğunu ve hiçbir siyasi kavganın içine girmedikleri ve temiz siyaset izlediklerini söyledi bunun için tüm örgüte teşekkür ettiğini söyledi.

 

Tilki il gençlik kolları seçimlerinde kendisine verilen destekten ötürü Nazilli ilçe örgütüne teşekkürlerini ilettiği toplantıdaya geniş katılım sağlanması dikkat çekerken Nazilli gençlik kolları başkanı Uğur Onat Erdağ yapılan ve yapılması gündemde olan projeler hakkında hem il başkanı Yılmaz Tilki’ye hem de gençlik kolları üyelerine bilgi verdi.

osmanlıhaber.com


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorumlar kapalı.