haber oku

CUMHURİYET İLKOKULUNDA ÇANAKKALE COŞKUSU

admin ~ 20 Mart 2018 ~ Genel, Manşetler, Resim Galerisi

çanakkale za

Nazilli Cumhuriyet İlkokulu Çanakkale Zaferinin 103. Yılını coşkulu bir programla kutladı.

Cumhuriyet İlkokulu Çanakkale Zaferinin 103. Yıl kutlamalarında muhteşem bir program yaparak izleyenleri 103 yıl öncesine götürdü. Kutlamalarda kahramanlık ve vatan sevgisi ön plana çıktı. Milletimizin birlik beraberliğe her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyduğu bu günlerde böyle bir programın yapılması çocuk, veli ve protokol tarafından takdirle karşılandı.

Türk Milletinin bağımsızlık mücadelesindeki özverili kahramanlıklarının “Vatan Sağ Olsun” adlı piyesle anlatılmasında emeği geçenler başta görev alan öğrenciler olmak üzere drama öğretmeni Sayın Esra Sağcan, Cumhuriyet İlkokulu İngilizce öğretmeni Sayın Aslı Özcan, 4-F sınıfı öğretmeni Sayın Ayşe Özaydın ve 3-G sınıfı öğretmeni Sayın Nursel Bilgenoğlu Okul Müdürü Sayın Hilmi Mete tarafından kutlandı.

Programda piyes, şiir, yazı ve oratoryoda görev alan öğrenciler gösterdikleri başarı dolayısıyla duygusal anlar yaşattılar.

Bu program ile Nazilli Cumhuriyet İlkokulu Çanakkale Zaferinin 103. Yılında ecdatlarının yolunda olduğunu bir kere daha göstermiş oldular.

osmanlıhaber.com

 

 


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorumlar kapalı.