haber oku

DAMLA VE TOLGA DÜNYA EVİNE GİRDİ!

admin ~ 30 Ocak 2014 ~ Genel, Manşetler

DSC_8381

Damla ile Tolga görkemli bir düğünle dünya evine girdi

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık eşi Rümeysa Alıcık ile birlikte Nazilli Şehit Aileleri Derneği Başkanı Jale Keskin’in kızı Damla Keskin’in düğün törenine katıldı.

Nazilli Şehit Aileleri Dernek Başkanı Jale Keskin’in öğretmen kızı Damla Keskin, Endüstri Mühendisi Tolga Sipahi ile görkemli bir düğünle dünya evine girdi. Mehmet Yüzügüler Kültür Merkezi Nikâh Salonunda gerçekleşen nikâh ve düğün merasimine 1000′den fazla konuk katıldı. Düğün ve nikâh merasimi Siyaset ve iş dünyasını bir araya getirirken nikâh akdinde Çiftin nikâh şahitliğini Aydın Valisi Erol Ayyıldız, Nazilli Kaymakamı Mehmet Okur, TBMM İdari Amiri ve Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ali Uzunırmak, Aydın Milletvekili Mehmet Erdem, Cumhuriyet Başsavcısı Doğan Kaya, Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık ile gelinin yakın arkadaşları Mehtap ve Emine hanım yaptı.

Nikâh akdi gerçekleştikten sonra konuşma yapan Vali Erol Ayyıldız, “Şehidimiz Mehmet Keskin’in evladı bizlere emanet kızımız Damla ve damadımız Tolga’ya bir ömür saadetler diliyorum. Rabbim hayırlı bir ömür nasip etsin. Evlilikleri hayırlı uğurlu olsun” diyerek nikâh defterini Damla Keskin’e verdi. Çift ilk danslarını gerçekleştirdikten sonra sahnelenen Aydın’ın meşhur efe gösterisi konuklara görsel bir şölen yaşattı.

Nazilli Şehit Aileleri Derneği Başkanı Jale Keskin ve şehit Özel Harekât Polisi Mehmet Keskin’in kızı Damla Keskin ile müstakbel damat Endüstri Mühendisi Tolga Sipahi’ye ömür boyu mutluluk dileğinde bulunan Başkan Alıcık çifte birbirlerine olan saygı ve sevgiyi asla kaybetmemeleri yönünde öneriler yaptı.

Bizde osmanlıhaber.com ailesi olarak genç çiftlere dünya ve ahiret mutlu olmalarını temenni ederiz.

osmanlıhaber.com


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: