haber oku

DEPBOYLU’NUN İLK ZİYARETÇİLERİ!

admin ~ 17 Mayıs 2014 ~ Genel, Manşetler

DSC_8325

Okul Öncesi Çocuk Şenliği Komitesi Depboylu’yu ziyaret etti

Okul Öncesi Eğitim Çocuk Şenliği Komitesi Nazilli Belediye Başkan Vekili Deniz Depboylu’yu Başkanlık Makamında ziyaret ettiler.

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ın 10 günlük umre ziyareti nedeni ile izne ayrılmasından dolayı Başkan vekili olarak görev yapacak olan Deniz Depboylu’nun ilk ziyaretçileri Okul Öncesi Çocuk Şenliği Komitesi Üyeleri oldu. Şehir merkezindeki tüm anaokulu ve anasınıfı okullarından öğrencilerin katılacağı Okul Okul Öncesi Eğitim Şenlikleri etkinlikleri Komitesinden Nazilli Atatürk Orta Okulu Müdürü Tufan Meşeli, Şehitler Orta Okulu Müdürü Hasan Yağcıoğlu, Özel Yunuslar Anaokulu kurum Müdürü Nursen Dankı, Latife Hanım ana Okulu Müdürü Hatice Kıvrak, Nazlı Kız Anaokulu Müdürü Fatma Aydın, Zübeyde Hanım anaokulu Müdürü Hicran Toprakçı, 23 Nisan Çocuk Kreşi Müdürü Esin Ülkü Beyazıt ve minik öğrenciler Nazilli Belediye Başkan vekili Deniz Depboylu’yu Başkanlık makamında ziyaret ederek Okul Öncesi Eğitim Çocuk Şenliği davetiyelerini sundu.

DSC_8299

Nazilli Belediye Başkan Vekili Deniz Depboylu “Çocuklarımız bizim en değerli varlıklarımız. Yıl boyu büyük emeklerle hazırladıkları gösterilerini izleyicilere rahat bir ortamda sunabilmeleri için gerekli olan ne varsa yapacağız. Önemli olan özgüvenleri gelişmiş bu çocukların toplum karşısında marifetlerini en iyi şekilde sergileyebilmesidir” dedi.

21 Mayıs Çarşamba günü kortej yürüyüşü ile başlayacak bu yılki etkinliklere Nazilli Atatürk Orta Okulu, Şehitler Orta Okulu, Özel Yunuslar Anaokulu, Latife Hanım ana Okulu, Nazlı Kız Anaokulu, Zübeyde Hanım anaokulu, 23 Nisan Çocuk Kreşi katılacak. 1 hafta boyunca sürecek olan Okul Öncesi Eğitim Şenlikleri 21 Mayıs Çarşamba günü yapılacak olan kortej yürüyüşünün ardından  Tüm Anaokulları ve Anasınıfları İstasyon Meydanındaki Atatürk anıtına çelenk sunacak. 22-23-24-26-27- Mayıs günlerinde okul öncesi öğrencileri ve velilerin katılımı ile Sümer parkta piknikler düzenlenecek.  28 Mayıs 2014 te okul öncesi öğrencileri ve velilerin katılımı ile geleneksel oyunlar, okul stantlarında yüz boyama, sanatsal etkinlik gösterileri yapılırken saat 17.00 de okulların resim ve el işi sergileri açılacak.   Şenlikler 30 Mayıs Çarşamba günü saat 18.00’te Bağımsız Anaokulları ve Okul Öncesi Eğitim Sınıfı bulunan tüm İlk Öğretim Okulu öğrenci ve velileri ile Sümer sahasında “Geleneksel Çocuk Oyunları ve uçutma şenliği ile sona erecek.

 

osmanlıhaber.com


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: