haber oku

DEVLET BAHÇELİ NAZİLLİ’DE!

admin ~ 13 Mart 2014 ~ Genel, Manşetler, Resim Galerisi

DSCF1045

HAREKETİN LİDERİ NAZİLLİ’DE!

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Dr. Devlet BAHÇELİ 13.03.2014 Perşembe günü saat 15.00 de Nazilli’ye geldi.

30 Mart Mahalli seçimler münasebetiyle yurt gezilerini ağırlık veren Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Bahçeli, Nazilli Belediyesi tarafından düzenlenen toplu açılış ve anahtar teslimi töreni için Nazilli’deydi.

Nazilli İstasyon Meydanı’ndan başladığı yürüyüşünü Uzun Çarşı’dan geçerek Nazilli Belediye Meydanı’nda yaptığı konuşma ile bitirdi. Kalabalık bir toplulukla sürdürdüğü yürüyüşte renkli ve heyecanlı anlar yaşandı. Vatandaşlara kırmızı karanfiller dağıtan, zaman zaman selamlaşıp konuşan Milliyetçi Hareket partisi Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli Nazillilerden büyük beğeni topladı. Tarihi bir gün yaşayan Uzun Çarşı’da kalabalıktan izdihamlar oluştu.

Belediye Meydanındaki umulmadık kalabalık Lider Devlet Bahçeli tarafından coşturuldu. Kalabalıktan memnun kalan Bahçeli’de coşarak Belediyelerin alayına talip olduklarını belirtti. Özellikle demokrasi ve insan hakları konularını vurgu yapan Bahçeli, demokrasinin olmazsa olmazı sandığın iyi korunması ve sahip çıkılmasını, sandıktan başka yollara gidilmemesini söyledi.

Sokakların tehlikeli ve karanlık olduğunu belirttikten sonra meşhur 63’lüklerin nerede ve ne yaptıklarını sordu.

Seçim öncesi gezilerinde Nazilli’ye gelerek halka hitap etmesi, Aydın ve ilçelerini gezmesi Büyükşehir Belediyesi adına çok büyük bir fayda sağlayacağını tahmin ediyoruz. osmanlıhaber.com ailesi olarak çalışmalarında başarılar diliyoruz.

Osmanlıhaber.com

 

 


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: