haber oku

DİN GÖREVLİLERİNDEN TEŞEKKÜR ZİYARETİ!

admin ~ 06 Ekim 2012 ~ Genel, Manşetler, Resim Galerisi

muftulukziyaret (6)

Nazilli Belediye Başkan Vekili Vahit Aysan ziyarete gelen Hasan Hüsnü Sula ve Din Görevlilerinin Camiler ve Din Görevlileri Haftasını kutladı.

Camiler ve Din Görevlileri haftası kutlamaları kapsamında Nazilli Müftüsü Hasan Hüsnü Sula, Müftülük Şube Müdürü Ahmet Aksu, Vaiz Kasım Karaman ve Koca Camii Müftüsü Nevzat Yavaşoğlu Nazilli Belediye Başkan Vekili Vahit Aysan ‘ı makamında ziyaret ettiler. Makamdaki ziyarette Başkan Yardımcısı Mustafa Akkaya yer aldı.

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ın Nazilli Belediyesini temsilen şehir dışında bir toplantıya katılmasından dolayı Başkan Vekili Vahit Aysan’ı ziyaret eden Nazilli Müftüsü Hasan Hüsnü Sula Camiler ve Din Görevlileri haftasında yapılacak etkinliklere davet etti.
Hasan Hüsnü Sula Nazilli’de bulunan Din görevlileri adına da teşekkürlerini ifade etti. H. Hüsnü Sula “Başkanımız Haluk Alıcık bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmayarak önemli günlerimizde,  dini bayramlarımızda ve kutlamalarımızda duyarlı davranışlarıyla yanımızda oluyor. Kendisine bu konuda tüm arkadaşlarım adına teşekkürlerimizi sunuyorum. Bu gün bizi başkanımızın yokluğunu aratmadan ziyarete kabul eden vekil Başkanımız Vahit Aysan’da  teşekkür ediyorum. Haftamız dolayısıyla yapacağımız etkinliklere de davet etmek için makama ziyarette bulunduk. Camiler ve Din Görevlileri Haftasında tüm vatandaşlarımız da etkinliklerimize davet ediyorum” dedi.

Nazilli Belediye Başkan Vekili Vahit Aysan ziyarete gelen Hasan Hüsnü Sula ve Din Görevlilerinin Camiler ve Din Görevlileri Haftasını kutlayarak hatıra fotoğrafı çektirdi.


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: