haber oku

DOĞA KOLEJİ’NDEN BAŞKANA ZİYARET!

admin ~ 26 Nisan 2014 ~ Genel, Manşetler, Resim Galerisi

 

DSC_0004

Doğa Koleji Ziyaret Etti

 

Doğa koleji kurucu ve idarecileri belediye başkanı Haluk Alıcık’ı tebrik ziyaretinde bulundu.
30 Mart yerel seçimlerinde 2. Kez Belediye Başkanlığı’na seçilen Belediye Başkanı Haluk Alıcık’a makamına gelerek ziyaret eden Doğa Koleji Kurucusu Tahsin Kesici, doğa koleji Müdürü Biren Yitim, Halkla İlişkiler temsilcisi Gülgün Gün Başkan Alıcık’a tebrik, nezaket ziyaretinde bulunarak çalışmalarının devamını diledi.
Doğa Koleji kurucu ve idarecilerinin Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ı ziyaretinde konuşan kurucu Tahsin Kesici Nazilli için özverili çalışmalarından duydukları memnuniyeti dile getirerek yeni açılan Doğa Koleji ve çalışmaları hakkında bilgi sundu. Başarılı çalışmaları yepyeni projelerle taçlandıracaklarına inandığını söyleyerek başarı dileklerinde bulundu.

 

Alıcık Yaptığı konuşmasında Ziyaretlerde kurumlar arası işbirliğinin Nazillimiz için vazgeçilmez bir unsur olduğuna vurgu yapan Başkan Alıcık, ortak akıl ile İlçemizin çok daha ileri noktalara taşınacağına söyleyen, Nazilli belediye Başkanı Haluk Alıcık ziyaretlerinden duyduğu memnuniyete dile getirerek yeni açılan Doğa Koleji’nin Nazilli’ye hayırlı olmasını diledi. Eğitimin yuvası olan Nazilli’ye sağlayacakları katkılarında başarılar dileyen Haluk Alıcık Doğa Koleji Kurucusu Tahsin Kesici ve idarecileri ile birlikte hatıra fotoğrafı çekildi.

osmanlıhaber.com


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: