haber oku

DOĞDUĞU İLÇEYE M.E.MÜDÜRÜ OLARAK ATANDI!

admin ~ 18 Temmuz 2012 ~ Genel, Manşetler

osmanlıhaber.com resmi

1961 Aydın-Kuyucak-Yamalak Kasabası doğumlu,evli, 2 erkek çocuğu annesi Serpil Şahbudak Kuyucak Milli Eğitim Müdürlüğü görevine başladı.

Trafik kazasında hayatını kaybeden görevde olduğu dönemde Kuyucak ve köyleri için yararlı hizmetlerde bulunan  Anavatan Partisi Milletvekili Rahmetli Mehmet Özalp”in kız kardeşi olan Serpil Şahbudak, 1982 yılında mezun olduğu Ankara Meslek Eğitim Fakültesi”nden sonra aynı yıl Tekirdağ-Çorlu Kız Meslek Lisesinde öğretmenlik hayatına başladı..

Sonrasında Nazilli Nahit Menteşe Kız Teknik Meslek Lisesi”nde öğretmenlik, müdür yardımcılığı, bölüm şefliği ve okul müdürlüğü, Nazilli Milli Eğitim Müdürlüğü”nde Şube Müdürlüğü, Çine Mehmet Emin Ünal Kız Teknik ve Meslek Lisesi”nde okul müdürlüğü gibi görevlerde bulunan Serpil Şahbudak, aynı zamanda Aydın ilinde ilk bayan İlçe Milli Eğitim Müdürü oluyor.

İdealist yaklaşımlarıyla, Kuyucak”ta eğitimi daha kaliteli bir düzeye getirmesi beklenen yeni Milli Eğitim Müdürü Serpil Şahbudak”a yeni görevinde başarılar diliyoruz..

osmanlıhaber.com

 

 

 

 

 

 


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: