haber oku

DOKUZ KİTAP, DOKUZ IŞIK

admin ~ 21 Temmuz 2017 ~ Genel, Manşetler

reklam

Eğitimci-Yazar Osman GİRGİN çocuklar için hazırladığı eğitici ve öğretici kitaplarını basına tanıttı.

Şimdiye kadar eksik gördüğü konularda iki roman, bir anı, bir makale, bir öykü ve bir derleme olmak üzere altı kitap çıkaran Eğitimci-Yazar Osman GİRGİN çocukların eğitimi ve öğretimi konusunda eksik hissettiği milli ve manevi konularla ilgili dokuz kitaplık çocuk kitapları seti çıkaracağını açıkladı.

HİLAL’İN DÜNYASI

Çıkaracağı kitaplarla ilgili bilgi veren GİRGİN:

“HİLAL’İN DÜNYASI” adlı çocuk kitapları seti birbirinden değerli dokuz kitaptan oluşmaktadır. Bu kitaplar öncelikle çocuklarımız olmak üzere her yaştaki insanın okuyup bilgi edineceği kitaplardır. Kitaplarımızın tamamı 64 sayfadan oluşmaktadır. Günlük hayatta gerekli olan milli ve manevi bilgilerin toplandığı kitapları edinen okurlarımız ömürleri boyu eserlerimizden faydalanabileceklerdir.

“HİLAL’İN DÜNYASI” adlı setimizdeki kitaplarımızın adları şöyledir:

1-MERAK EDİYORUM

2-DİNİMİZ

3-ATATÜRK

4-PEYGAMBERİMİZ

5-YURDUMUZ

6-IŞIK KAYNAKLARIMIZ

7-TÜRK BÜYÜKLERİ

8-PEYGAMBERLER

9-OSMANLI PADİŞAHLARI

Bu kitaplarımızın yanında Milli Mücadele kahramanlarından DEMİRCİ MEHMET EFE ve NAZİLLİ adlı iki çocuk kitabımız daha çıkacaktır.

11 çocuk kitabı ile çocuklarımız milli ve manevi konuları daha iyi öğreneceklerdir. Kitaplarımı en yakın zamanda Nazilli’de bir imza günü tertip ederek siz okurlarımla buluşturacağım inşallah.

Bizde osmanlıhaber.com ailesi olarak Eğitimci-Yazar Osman GİRGİN’E yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür eder, başarılar dileriz. Eğitim, öğretim ve kültür alanındaki çalışmalarının takipçisi olacağımızı bildiririz.

osmanlıhaber.com


Etiketler: ,

habere yorum yapın

Yorumlar kapalı.