haber oku

DOSTLUK KÖPRÜSÜ KURULDU!

admin ~ 19 Aralık 2012 ~ Genel, Manşetler

NAZÝLLÝ BELEDÝYASPOR’DAN BURSASPOR’A ZÝYARET

Dostluk Köprüleri Kuruldu

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık ve Nazilli Belediyespor Kulübü Başkanı Hilmi Volaka Özlüce Tesisleri’nde Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam’ı ziyaret etti.

Belediye Başkanı Haluk Alıcık ve beraberindeki heyeti Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam ve Genel Menajer Adil Cenkçiler karşıladı.

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Nazilli Belediyespor Kulüp Başkanı Hilmi Volaka ve Nazilli Belediyespor Kulüp Başkan Yardımcısı Nurettin Özkat’ın Bursaspor’un Özlüce tesislerindeki ziyaretleri sıcak ve samimi bir ortamda geçerken, Bursaspor’un teknik adamı Ertuğrul Sağlam ve ekibiyle dostluk mesajlarının verildiği sohbetler edildi. Sağlam Nazilli’ye karşılaşma için geldiklerinde Nazilli’nin gösterdiği misafirperverlikle dostluk köprülerinin kurulduğunu belirtti.

Nazilli Belediyespor camiası olarak kendi sahalarında karşılaştıkları rakiplerini Nazilli’ye yakışır şekilde ağırladıklarını ifade eden Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık,  “Rakibimiz de olsa Nazilliye gelen her takım öncelikle bizim misafirimizdir. Nazilli’ye ayak bastığı dakikadan itibaren öncelikle misafirimiz olarak kabul ettiğimiz rakip takım kafilesini karşılıyor, varsa sıkıntılarını gidermeye çalışıyoruz. Bu yakın ilgi kafile Nazilli’den ayrılana kadar devam ediyor. Spor her şeyden önce dostluk, centilmence mücadeledir. Ziraat Türkiye Kupası 4. Tur karşılaşmasında siz Bursaspor’u aynı düşünceyle misafir ettik. Nazilli Belediyespor ile Bursaspor arasında yıllarca devam edecek bir dostluğun temellerini attık. Bu durumdan dolayı hepimiz çok mutluyuz. Yıllar geçse de dostluklar baki kalır. Bizlerde aramızda sporun en güzel görüntüsünü oluşturduk. Ertuğrul Sağlam’ın şahsında biz de Bursaspor’a teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

Nazilli Belediyespor Kulübü Başkanı Hilmi Volaka, Ertuğrul Sağlam’ı Bursa şehrinde ziyaret etmekten dolayı çok mutluyuz dedi. Volaka  sözlerini şöyle sürdürdü; “Ziraat Türkiye Kupası müsabakası münasebetiyle tanıştığımız Ertuğrul Sağlam hocamızı Bursa’da Özlüce Tesisleri’nde ziyaret etmekten kıvanç duyuyoruz. Bize göstermiş olduğunuz bu yakın ilgiden dolayı kulübüm adına size çok teşekkür ediyorum. Bizimde Spor Toto Süper Lig’de bir takımımız oldu. Her hafta Nazilli Belediyespor’u desteklediğimiz heyecanla, Bursaspor’un da maçlarını izliyoruz. Biz Bursaspor’la gönülden kardeş kulüp olduğumuzu düşünüyoruz. Bunlar sporun getirdiği güzellikler. Biz bu tür olaylardan mutluluk duyuyoruz ve bu yakınlığın dostluğun devamının gelmesini diliyoruz” dedi.

Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam bu dostluğun yıllar boyu sürmesini temenni ettiklerini söyledi. Ziraat Türkiye Kupası 4. turda karşılaştığımız Nazilli Belediyespor müsabakasında, öncesinde ve sonrasında kulübümüzle yakından ilgilenen Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Nazilli Belediyespor Kulüp başkanı Hilmi Volaka, Teknik heyet, yönetim kurulu oyuncular ve Nazillilere çok teşekkür ediyorum. Her kesin ilgisi ve sevgisi gerçekten çok farklıydı bizim için. Bu tür dostluklarla futbolun içinde çok sık karşılaşılmaz. Müsabakada, öncesinde  ve sonrasında atılan dostluk adımları inşallah uzun yıllar sürecek diye bir temennimiz olmuştu. Sizlerin Nazilli’de bize ve takımımıza göstermiş olduğunuz ilgi ve sıcaklık bizi gerçekten çok etkiledi. Bizlerde sizinle oynadığımız müsabakadan sonra Nazilli Belediyespor’u yakından takip etmeye başladık. Maç skorlarını merakla bekler olduk” dedi.
Daha sonra Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık ve beraberindeki heyetle birlikte Özlüce Tesisleri’nde yemek yedi.


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: