haber oku

DP, CHP VE AKP’DEN MHP’YE KATILIMLAR VAR!

admin ~ 05 Aralık 2013 ~ Genel, Manşetler

IMG_9336

MHP’ye, AKP, CHP ve DP’den katılım
UZUNIRMAK: ARKASI YARIN. BİZİ İZLEMEYE DEVAM EDİN!
Milliyetçi Hareket Partisi’ne, AKP, CHP ve Demokrat parti’den katılımlar sürüyor.

Son olarak, Aydın Bağarası DP’li Belediye Başkanı Salih Özdemir MHP’ye katıldı.
Koçarlı AKP İl Genel Meclisi Üyesi Halil Akyol da MHP’ye katıldı. Ayrıca, Söke Sarıkemer CHP’li Belediye Başkanı İbrahim İlhan da MHP’ye geçti.
MHP Aydın milletvekili TBMM İdare Amiri ve MHP Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ali Uzunırmak, Aydın il Başkanı Fevzi Köse, diğer partilerden MHP’ye katılan, Salih Özdemir, Halil Akyol ve İbrahim İlhan ile birlikte,  el ele tutuşarak partilileri selamladı.

Ali Uzunırmak, Rahmetli Başbuğumuz 12 Eylül’den sonra siyasi yasaklar bittiğinde Sapanca Gölü kenarında mola verdiğinde, diyorlar ki; “Buranın belediye başkanı SHP’den. Ama bizim eski arkadaşlardandır. İzin verir misiniz size ziyarete gelecek?” Merhum Türkeş diyor ki; “Oğlum ANAP’ı falan anladık, oralara da mı geçtiniz?” diyor. O misal; AKP’yi Demokrat Parti’ye geçtik, CHP’liler de Milliyetçi Hareket Partisi’ne geliyor. Hoş geliyorlar” diye konuştu.
Ali Uzunırmak, MHP’ye yeni katılan belediye başkanlarını tanıtırken partililere, “Arkası yarın. Bizi izlemeye devam edin!” diye konuşması dikkat çekti.


Etiketler: ,

habere yorum yapın

Yorum yapın: